Мінізавод з переробки пластику – херсонські учні виграли грант

Наші друзі – команда #ZWSХерсон екологічно свідомих учнів херсонської ЗОШ №32, яку очолює вчителька біології та екології Ольга Демченко, шукають приміщення для запуску мінізаводу з переробки пластикових відходів!

Можливість купити та встановити відповідні верстати вони отримали в межах гранту «Чорноморське узбережжя без сміття». Почавши з участі у всеукраїнському конкурсі та шкільних ініціатив, команда з 18 школярів та їхня вчителька екології вже два роки реально змінюють життя не лише у своєму місті, а й в усій області! Про безліч спільних з еко-освітою парку заходів ми регулярно пишемо на цій сторінці і сайті “Нижньодніпровського”.

– Грантодавці вже виділили кошти на придбання відповідного обладнання. Кількість кришечок, що власне і являється первинною сировиною, вже давно більш ніж достатня для початку роботи. Але! Місцева влада, на жаль, вже протягом двох місяців не може знайти для нас потрібного приміщення, – пише пані Ольга в спільноті однодумців на ФБ.
Треба підключати чарівну силу соцмереж для старту важливої для міста і області справи переробки пластикових відходів!

Просимо максимальний репост!

На порталі столичного видання журналістка дуже детально описала роботу команди #ZWSХерсон. Знайомтеся і долучайтеся до екологічних ініціатив!