Маленькі дослідники Херсонської школи №56
Під час проведення літнього пришкільного табору в Херсонській ЗОШ№56 фахівці еко-освітнього відділу Тетяна Крючкова та Тетяна Імприч залучили учнів до екологічних занять. Через цікаві квести, різноманітні завдання на кмітливість, знання оточуючого середовища освітяни національного парку намагалися донести дітям важливий принцип: в природі все пов’язано, має свої закони існування.
Навіть маленька мурашка чи дерево на подвір’ї такого знайомого шкільного двору – це Велика книга Природи, яку варто навчитися розуміти, берегти і цінувати.
Діти залюбки приймали участь в дослідженнях, розгадували ребуси і дізнавалися про навколишнє середовище.
Під час пізнавальних заходів, знайомлячись с представниками рослинного світу, що оточують будівлю школи, співробітники виявили досить шкідливе дерево. В народі його прозвали клен-душитель, а наукова назва – клен ясенелистий, чи американський.
Цей прибулець вкрай агресивний: він інтенсивно розмножується, розкидаючи в окрузі насіння самосівом. В результаті маємо різке порушення нормального розвитку екосистеми. Клен неухильно витісняє місцеві рослини. Дивовижний американець, «втікач» з своєї батьківщини, перетворився на грізний бур’ян. В Європі вже давно зрозуміли чималу небезпеку цього «гостя» і активно займаються забороною його зростання. Тим більше він ще і розсадник у наших лісах білого американського метелика – дуже ненажерливої гусениці.
Trackback from your site.