Локація Національного парку на День міста

15 вересня в парку “Херсонська фортеця” пройшов фестиваль громадських ініціатив “Ucrazyans”, в якому спеціалісти еко-освітнього відділу прийняли участь ось відео.

Пропонували квест “Пройди крізь сітку”, щоб кожен міг усвідомити, наскільки небезпечним зараз є хід риби на нерест через браконьєрські сітки (відео).

Локація Парку була поряд з ГО “Let’s do it, Ukraine”, обласна координаторка якої Юлія Тищенко ініціювала проведення на Херсонщині Дня всесвітнього прибирання (освітяни Парку теж беруть участь в екоакції). Тому поряд з фахівцями “Нижньодніпровського” була карта пунктів прийому вторсировини в Херсоні. Кожен відвідувач міг нанести відомий йому осередок, був приклад сортувальних смітників: скло, папір, органіка, пластик, інше сміття.

Фахівці еко-освіти розповідали про важливість відмовляння від споживання одноразових речей (пластиковий посуд, ушні палички, повітряні кульки), пакетів. Доречі, всі бажаючі могли прийняти участь у квесті від організаторів фестивалю і получити винагороду – многоразову торбинку для використання замість одноразових пакетів. Кожен з людей, хто вже сортує сміття вланоруч фоторгафувався з табличкою-посиланням до тих, хто ще не наважився сортувати.