Квест до Дня туризма

На цьому тижні до міжнародного Дня туризма працівники еко-освітнього відділу провели лабораторію-квест «Юні дослідники» з учнями 8-10 класів загальноосвітньої школи в Олександівці, Білозерського району.

Безліч різноманітних відповідей шукали діти на питання, які поставили освітяни-екологи: вимірювали відстань мапі Нижнього Дніпра, підраховували масштаби, щоб визначити протяжність території парку в кілометрах, розгадували динамічний кросворд про річкових жителів, домальовували по пам’яті плавники та хвости, визначали за картинками напрямки сторін світу та багато іншого. Де-які дітлахи вперше в житті самостійно ставили туристичні намети, дізнавалися в якому місці планети обидві стрілки компаса будуть вказувати на північ.

До лабораторії приєднались навіть заядлі скептики, бо сперечання щодо біорізноманістності дерев викликали гарячі обговорення. Наприкінці працівники екологічного відділу знайомили з презентацією Національного парку, його водними туристичними маршрутами, показували цікавий фільм, про красоти Нижнього Дніпра з висоти пташиного польоту. Чекаємо на запрошення від інших учбових закладів міста та області.