Кількість пожеж виросла в рази – радіоефір

2 квітня вечірній ефір “Тема дня” на Suspilne Kherson присвятили питанням: “Чому кількість пожеж на відкритих територіях збільшилася у рази у порівнянні із минулим роком, коли у 1-кварталі було 12 пожеж? Що робить влада та правоохоронні органи для попередження загорянь в екосистемах?” .

Тема дня 02.04.2019

В останній день березня на території області зафіксовано 6 пожеж, вчора – 5, пов’язаних із займанням сухостоїв і очерету. Загальна статистика пожеж в екосистемах за І квартал така:188 пожеж на площі гасіння ¬¬¬85 га. Чому кількість пожеж на відкритих територіях збільшилася у рази у порівнянні із минулим роком, коли у 1-кварталі було 12 пожеж? Що робить влада та правоохоронні органи для попередження загорянь в екосистемах? Відповіді на ці запитання слухаємо від Олександра Білоусова, начальника відділу планування заходів цивільного захисту ОДА, Валерія Гурковського, голови комітету з екології ГР при ОДА, Максима Жаркова, начальника відділення поліції в порту «Херсон» , Олексія Чачібая, директора Національного Нижнь-Дніпровського природного парку, Квіти Заобурної, начальниці прес-служби ГУ ДСНС у Херсонській області, Володимира Михайленка, начальника управління лісомисливсього господарства.

Опубліковано Suspilne Kherson Вівторок, 2 квітня 2019 р.
Запис радіоефіру

Відповідали на вищевказані запитання Олексій Чачібая, директор національного природного парку “Нижньодніпровський”, Олександр Білоусов, начальник відділу планування заходів цивільного захисту ОДА, Валерій Гурковський, голови комітету з екології ГР при ОДА. Квіта Заобурна, начальниця прес-служби ГУ ДСНС у Херсонській області, Володимир Михайленко, начальник управління лісомисливсього господарства.