Кемпінг КОЗАК – красоти незайманої природи для активного відпочинку

Детальніше ознайомитися з кемпінгом та послугами можна на сайті: https://www.camping-kozak.com

Майже відшуміли Різдвяні свята і багато хто вже планує відпустку у теплу пору року. Розпочинаємо знайомити з принадами національного парку “Нижньодніпровський”. Одне із перших місць, яке наполегливо рекомендуємо відвідати – Кемпінг КОЗАК

Це еко-зона затишку та спокою, розташована у центрі Таврії з безліччю історико-культурних пам’яток та духовних святинь в радіусі 10-50 км. Поруч перлина Херсонщини – національний природний парк «Нижньодніпровський». Незаймана природа, чисте повітря і атмосфера безтурботності!

Запрошуємо Вас:
• Відвідати найкрасивіші та найвіддаленіші від цивілізації частини Нижнього Дніпра: відправитися на байдарках до справжніх плавневих джунглів водним маршрутом «Дніпровська Гілея», що розроблений фахівцями нацпарку спеціально для нашого кемпінгу;
• насолодитися пляжним відпочинком, вдосталь купатися і засмагати;
• готувати улюблені страви на мангалі;
• розбити табір в наметовому містечку або зайняти місце на парковці для автокемпінгу;
• грати в волейбол та пляжний футбол: є обладнана і зручна ігрова зона.
Красоти заповідної зони здивують найвибагливіших гостей. Затишна місцина – то чудовий варіант для святкування важливих подій, проведення сімейного вікенду або часу разом із друзями.
Обирайте зелений туризм, насичений пригодами і авантюрами. На Кемпiнгу «Козак» можна відчути дух свободи незалежно від сезону. Широка українська душа рада зустрічати гостей!

Детальніше ознайомитися з кемпінгом та послугами можна на сайті: https://www.camping-kozak.com
Для бронювання звертайтеся за тел.:
+380-95-877-69-69
+380-98-822-63-16