Інвестфорум розпочато

Сьогодні, 29 вересня, в м. Нова Каховка розпочався Ювілейний Х Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток».

Нагадаємо, що Національний парк “Нижньодніпровський” разом з новокаховською міськрадою предсталяє на розсуд вітчизняних та іноземних інвесторів спільний проект по облаштуванню нової історично-рекреаційної зони в межах остову Козацький, що територіально належить парку.

https://www.youtube.com/watch?v=ViC-RCs4N8k

Взагалі 29 та 30 вересня у форумі беруть участь потужні вітчизняні та іноземні інвестиційній компанії, урядовці, представники дипломатичного корпусу, міжнародних фінансових та донорських організацій, експерти в сфері економічного розвитку та інвестування, громадські організації та науковці.

Концепція заходу присвячена перспективам розвитку «зеленої економіки» в Україні, а також можливостям, які відкриваються на Херсонщині для втілення «зелених проектів».

Бажаємо творчої наснаги в презентації проекту Національного парку в.о.директора Олексію Чачібая та начальнику рекреаційного відділу Сергію Шкарупі.

Слідкуйте за нашими новинами. Далі буде…