І знов раколовки

Сумною традицією стають прикрі знахідки в районі передлиманної частини дельти Дніпра біля «Червоної хати» (це один з найбагатіших рибних заповідників області). Так, 3-го червня інспектори держохорони нацпарку «Нижньодніпровський» знов затримали браконьєра з раколовками. Вміст пасток було вилучено та відпущено в природне середовище.


Під час оформлення протоколу для фіксації правопорушення до човна співробітників нацпарку під’їхав держінспектор Херсондержрибохорони Геннадій Лазуткін, який саме відповідальний за цей район водних угідь. Мабуть, інспектор вирішив все ж таки «відреагувати» на дії співробітників нацпарку. Нагадаємо, що декілька днів тому, а саме 21.05 та 28.05, в цій місцевості службовці нацпарку вилучили близько 63 раколовок біля самісінького посту Херсондержрибохорони! 
Співробітниками служби держохорони НПП “Нижньодніпровський” помічен такий факт. Коли інспектори нацпарку розбираються з браконьєром чи починають вилучати знаряддя вилову, то швиденько підтягуються і службовці Херсондержрибохорони. Мовляв, ми поряд. Але як виходить, що повз них, як гриби після дощу, з’являються все нові і нові пастки, сітки, котрі майже кожного тижня вилучають співробітники нацпарку?
Залишається лише здогадуватись, куди дивляться, чи навпаки, не дивляться інспектори Херсондержрибохорони, коли на водній ділянці, підпорядкованій їх відділу, йде несанкціонований вилов. І це на протязі останніх тижнів державної заборони, зв’язаної з нерестом.