Фотозвіт 2019 еко-освіти нацпарку

Як працював відділ еко-освіти національного природного парку «Нижньодніпровський» у 2019?
Фотозвіт з подій,організованих чи відвіданих фахівцями парку, у невеличкому фільмі, де представлено перелік наймасштабніших заходів 2019.

Реалізовано разом з партнером командою #ZWS Ольги Демченко і учнями ЗОШ №32 та жителями Білозерського району грантовий проект очищення Станіславських скель від сміття.
Взято участь у прибиранні узбережжя Дніпра і Чорного моря, у висаджуванні сосни в Олешківському лісі та молодих дерев в Херсоні.
Разом з партнерами організовано та проведено еко-захід для всієї родини ZERO пакет в UrbanCAD. Взято активну участь в інших подібних заходах.
Обговорено і внесено пропозиції щодо переробки сміття в Херсоні, поліпшення екологічного становища на круглих столах, міських конференціях разом з громадськими активістами міста і області.
Відвідано прями ефіри та програми суспільного радіо і телебачення для ще більшого поширення екологічної свідомоті серед херсонців.
Розміщено локації нацпарку і проведено активну просвітницьку діяльність на святкуванні Дня міста Херсона, на фестивалях, зокрема, День захисту дітей з ГО «Спілка жінок Херсонщини» для більш ніж 5000 дітей з інтернатів області.
Стали співорганізаторами і активними учасниками кліматичного маршу в Херсоні.
Були ініціаторами і співорганізаторами екологічних конференцій в нашому місті.