Фахівці відділу рекреації діляться досвідом з колегами

4 лютого на онлайн платформі Microsoft Teams  відбулася нарада з питань організації екскурсійної  та рекреаційної діяльності на об’єктах природно заповідного фонду за участі керівництва Управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації, фахівців національних природних парків та заповідників області, а також туристичного активу регіону.

В ході наради було розглянуто основні аспекти міжнародного

( ISO 18065:2015 (E)) та національного (ДСТУ 7450:2013) стандартів, що визначають вимоги та рекомендації способів маркування та ознакування туристичних шляхів на території для відвідувачів.

Зокрема начальник відділу рекреації парку Шкарупа Сергій Олексійович був запрошений в якості спікера та презентував загалу результати досвіду впровадження ДСТУ 7450:2013 «Туристичні послуги. Знаки туристичні активного туризму. Класифікація, опис і правила застосування»  на території НПП «Нижньодніпровський».

Фахівцям туристичної сфери та  природоохоронних територій області продемонстровано  низку реалізованих та запланованих до реалізації у поточному році проектів НПП «Нижньодніпровський» по створенню умов для безпечних подорожей та відпочинку промаркованими туристичними шляхами парку.  Внесено пропозицію до Управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації щодо залучення коштів обласного бюджету для виготовлення та встановлення маркувальних знаків на паспортизованих туристичних маршрутах.