#ековипускник

З такою назвою стартував флешмоб у соцмережах, що закликає випускників 2019 дотримуватися простих правил екоповедінки.

У захисті навколишнього природнього середовища часом достатньо чогось НЕ РОБИТИ, аніж потім сотні років нащадки справлялися із наслідками наших забавок.

Міністр екології Остап Семерак закликав всі навчальні заклади України приєднатися до флешмобу #ековипускний та відмовитися від ідеї з повітряними шоу. Натомість він запропонував висаджувати дерева чи витратити гроші, призначені для купівлі повітряних кульок, на благодійні внески, наприклад, притулкам для тварин. 
Погодьтеся, що така відмова нічого не вартує, а для довкілля – нашого великого і спільного дому, це стане великим бонусом.
Ідея флешмобу належить UAnimals .

Учні Коломийської школи разом з вчителями підготували соціальний відеоролик “Відмова від традиції – запускати сміття в небо!” 

Закликаємо всіх громадян міста Коломиї, а особливо учнів всіх шкіл відмовитися від запуску повітряних кульок !!! Соціальний відеоролик "Відмова від традиції – запускати сміття в небо!" Режисер-постановник – Лазарович Христина Kristina LazarovichРежисер – монтажу – Дутчин Надія Nadia Dutchyn

Опубліковано Коломийською Гімназією Середа, 29 травня 2019 р.