Екологічні проблеми розглянуто на семінарі

15 березня Херсонська міська центральна дитяча бібліотека №4 приймала гостей – 45 шкільних бібліотекарів, для яких фахівцями закладу було проведено семінар «Сучасні аспекти діяльності бібліотек на допомогу екологічному вихованню школярів». 2018 рік Президентом України оголошено роком екології і саме цю тему підняли організатори для допомоги працівникам освіти.

На семінарі розглядалися екологічні проблеми нашої області, можливі перспективи їх вирішення. Фахівці еко-освітнього відділу національного парку «Нижньодніпровський» освітили такі проблеми: забруднення річок, вирубка лісів та знищення лісосмуг.

Багато людей вважають Херсонщину в плані  ситуації щодо водозабезпечення сприятливою та негострою. Але в де-яких районах нашої області, Каланчакський, Чаплинський, Генічеський, природний річковий стік майже відсутній. Водозабезпечення відбувається за рахунок зрошувальних каналів, стан яких погіршується кожного року. Наповнення цих каналів залежить від наповнення головної річки Дніпро, ситуація з забрудненням якої також залишається досить гострим питанням.  Саме тому екологічні проблеми зараз виходять на перший план в освітньому процесі. Приділяючи увагу цим важливим питанням, будемо сподіватись на свідоме відношення підростаючого покоління до навколишнього середовища.