Екоакція Let’s do it, Ukraine – про це говорять

6 вересня в программі “Про це говорять” на Suspilne Herson разом з Tatyana Nazarenko прямий ефір присвятили екологічній акції Let’s do it, Ukraine, яка проуде 15 вересня по всьому світі.

Гостями студії стали начальник відділу еко-освіти Тетяна Крючкова Tatyana Kryuchkova , обласна координаторка екоакції Юлія Тищенко Yulia Tischenko та засновник агенції екотуризму For Tourist TravelВиталий Белёвцев.

Національний парк планує долучитися до акції та розчистити завалені протоки силами власної служби держохорони. Окрім того залучає партнерів-туроператорів, які нададуть власний транспорт (байдарки) для прибирання сміття на озерах плавневої системи.

Також розмова стосувалася тенденцій в сфері утилізації, сортування, прибирання сміття. Вищезазначена екоакція в світі проходить вже десятий рік, а Херсон долучається втретє. Нарешті окрім постійних волонтерів, студентів, школярів почали приєднуватися до участі підприємці, великий бізнес, організації, що піклуються про свій імідж серед соціуму.
А де-які громади в глибинці вже давно сортують сміття самотужки, заробляючи гроші, а головне утилізуючі багато пластику, скла та інш.

Незабаром доступним стане запис програми.

А всіх бажаючих змінити стан свого улюбленого міста на краще запрошуємо долучатися до Let’s do it, Ukraine

Заповнюйте анкету за посиланням:
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdUYbsoAtXW-CAH-9…/viewform

Заповнена анкета є гарантією для отримання інформації щодо локацій прибирання у вашому місті, контактів координаторів, інструктажу, шаблону для публікації у медіа каналах, пакету медіа матеріалів.

Чи телефонуйте обласному координатору екоакції 0677190040