Діти прийняли рішення – воду берегти!

До Всесвітнього Дня води фахівці еко-освітнього відділу національного парку «Нижньодніпровський» (Херсонська область) 22 березня провели інтерактивний урок в Херсонській школі №53 у 4-Б класі.

Діти радо зустріли гостю – спеціаліста Тетяну Імприч, яка спочатку розповіла про новостворений парк. Відразу безліч питань: де він? як дістатися? коли на екскурсію? Діти невгамовні і допитливі, відразу хочуть знайти відповіді на всі питання. Розпочали гру, провели дослідницькі експерименти. В процесі роздумували і розмірковували, знаходячи відповіді, чи намагаючись вирішити проблему. Води так багато, все синє на глобусі, але треба її берегти, чому? Вода розчиняє цукор, а сміття – ні, чому? Питної води все менше на землі, чому? Як зупинити забруднення рідної річки?

Вирішили – треба почати з себе: «Своє сміття після відпочинку забираю з собою».

Очі дітей зацікавлені, розум відкритий. Те, до чого дійшли власними роздумами, прийняли особистим рішенням, обов’язково виконають. Ще й дорослих долучать до співпраці. Після цього заняття ні один не викине порожню пляшку у річку. Батьки, беріть приклад з дітей! Хоч вони ще маленькі за розміром, але їхнє серце швидко відгукується на кожен заклик природи, живої істоти. Бережіть воду, бережіть життя!