День Чорного моря разом з вихованцями

 КЗ “Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” ХОР 31 жовтня на День народження Чорного моря відвідала лабораторія “Маленькі дослідники” у складі освітян “Нижньодніпровського”.

Разом з вихованцями центру фахівці відправилися в уявну мандрівку країнами, береги яких омивають води Чорного моря. Завдяки колекції мушлів визначали молюсків, що мешкають чи мешкали раніше на чорноморському просторі. Адже багато їх зникло через екологічний стан та інвазійні види, наприклад через ненажеру-рапана.

Наймолодші радо складали пазли Чорного моря – подарунок пластикожуя Оззі за збір пластику з маркуванням №2 цієї весни. Потім логічно перейшли до проблем сортування, відмови від користування одноразовими речами, важливість прибирання за собою після відпочинку на природі.

Багато різноманітних цікавинок підготували співробітники нацпарку: дослідження річок, ща впадають у Чорне море, майстер-клас в’язання морських вузлів, кросворди-загадки мешканців моря та інш.

Головна мета заходу – показати важливість дбайливого ставлення до природи, необхідність кожному розпочинати зі зміни власних побутових навичок. Сподіваємось, що діти доведуть батьками важливість використання еко-торбинок, відмови від одноразових пакетів та інші речі, про які дізналися під час проведення лабораторії.

Вдячні за запрошення!

#екоосвітаДіти #Нижньодніпровський #НацПаркХерсон #екоосвіта #нацпаркХерсон #МаленькіДослідники