Активні вихідні

Команда еко-освітян Парку 14 вересня, в суботу, святкуючи разом з містянами 241-річчя Херсону, проводила на вул.Суворова просвітницькі майстер-класи з сортування сміття, закликаючи відмовлятися від одноразового!

Команда еко-освітян Парку на вул.Суворова проводить просвітницькі майстер-класи з сортування сміття, відмови від одноразового! Запрошуємо прямо зараз підтримати Парк, прийти на Суворова біля кафе "Ланда" та купити еко-торбинку "Дорівнює 1000 пакетам" з фірмовим логотипом нашої установи!Бути еко модно!!!

Опубліковано Національний природний парк "Нижньодніпровський" nppn.org.ua Субота, 14 вересня 2019 р.

Наша еко-майстерня була дуже популярною: люди “куштували” на смак одноразові тарілки з висівок, дивувалися еко-посуді з кукурудзяного крахмалу, вжахалися фото National Geographic з тваринами, що потерпають від сміття в океані, з радістю купували фірмові еко-торбинки “Дорівнює 1000 пакетам” з логотипом нашої установи.

Дякуємо всім небайдужим, що підтримують екологічний напрямок в своєму побуті!

А вже у неділю, 15 вересня, начальник відділу еко-освіти Тетяна Крючкова волонтером відправилася прибирати узбережжя чорного моря біля с. Приморське разом з командою учнів #ZWSХерсон з очільницею руху Ольгою Демченко (вчитель Херсонської ЗОШ №32).

Прибирання пройшло в рамках всеукраїнської акції #Яприбрав_ТвояЧерга

Організатор кампанії – команда наших партнерів #ZWSХерсон на чолі з Ольга Демченко. Завдяки матеріальній підтримці херсонського Водоканалу в особі директора установи Чемерис Михайло, майже 90 волонтерів з Херсона, в основному діти, автобусом дісталися приморської ділянки, де влітку був кемпінг. Прибрали сміття, відсортували і погрузили на вантажівку. Діти отримали в нагороду смаколики.

Біля селища Приморського Голопристанського району школярі з Херсона збирали сміття.

Біля селища Приморського Голопристанського району школярі з Херсона збирали сміття на узбережжі Чорного моря. За дві години було прибрано 7 км зони відпочинку.Детальніше читайте за посиланням: https://ks.suspilne.media/news/38753.

Опубліковано «Телеканал "Скіфія"».Херсон Понеділок, 16 вересня 2019 р.

— На жаль, Херсонщина не має сертифікованих пляжів, як, наприклад, Одещина чи Київ. Нашим селам й курортам бракує сортування взагалі, і навіть, договорів на вивезення сміття. Тому під кінець сезону відпочинку я долучилася до суботнику на березі моря. Прикро, що прибирання сьогодні – справа рук дітей, а не дорослих, — розповіла Юлія Тищенко.
Тож питання до влади: “Як сталося, що курорт є, а сміття вивозити нема кому, і воно лишається напризволяще?”

Організатори дякують Херсонській облдержадміністрації та особисто Андрей Богданович (Andrii Bogdanovych) за допомогу, керівниці відділу еко-освіти обласної наукової бібліотеки ім. О.Гончара Юлия Тищенко (Yulia Tischenko) за активну участь і сміттєві пакети, за солодощі та високу екологічну свідомість – Павлу Білецькому Павло Білецький (окрема подяка за чудову пропозицію знижки на екскурсії від ХерсON).