Адміністрація НПП «Нижньодніпровський» запрошує до співпраці

13 квітня представники національного парку взяли участь у роботі регіонального круглого столу на тему: «Туристичне краєзнавство Херсонщини: стан та перспективи розвитку», що відбувся в Херсонському державному університеті. До обговорення актуальних проблем розвитку туризму на Херсонщині долучилися фахівці органів державної влади, науки, туристичного бізнесу, громадських організацій, фахівці туристичного супроводу – всього близько 30 осіб.

В ході дискусій обговорено концепт підготовки та видання довідника туристичних ресурсів Херсонщини, запропоновано ряд інноваційних туристично-екскурсійних маршрутів у регіоні, зокрема по акваторії Дніпра з використанням теплоходів на підводних крилах, шлюзуванням на Каховській ГЕС та виходом в Каховське водосховище.

Студентами та викладачами кафедри туризму університету презентовано проекти водних маршрутів для активного туризму по плавням Дніпра на території НПП «Нижньодніпровський.

Начальник відділу рекреації парку Шкарупа С.О. презентував загалу новостворену природоохоронну державну установу, зазначив основну мету та завдання національного парку, а також окреслив перспективні напрямки туристично-рекреаційної діяльності, вніс пропозиції щодо співпраці по популяризації туристичної привабливості регіону, унікального природного комплексу Дельти Дніпра.