Які проблеми має наше Чорне море

Відлуння екологічної конференції, що пройшла на тому тижні, – цікаве інтерв’ю з киянкою Олена Марушевська (Olena Marushevska), експерткою з комунікацій проекту Emblas+.

Які проблеми має наше Чорне море і наскільки воно здорове та які результати отримали вчені під час проведених досліджень в проекті ЄС – ПРООН «Удосконалення екологічного моніторингу Чорного моря: обрані заходи» EMBLAS-Plus

Про це говорять 19 11 (12 15)

В рамках взятих на себе зобов’язань при підписанні асоціації з Європейським Союзом наше держава повинна до 2020 року ухвалити Морську стратегію, а також покращити екологічний стан Чорного моря. Щоб визначити проблеми Чорного моря і знайти шляхи їх вирішення, проводяться дослідження в рамках проекту Emblas, що фінансується Євросоюзом. В центрі екологічної інформації Херсонської обласної бібліотеки ім. Гончара відбулася екологічна конференція присвячена проблемам Чорного моря. Чорне море для Херсонської області це потужний туристичний магніт, який кожного року приваблює до нас туристів. Які проблеми має наше Чорне море і наскільки воно здорове та які результати отримали вчені під час проведених досліджень в проекті ЄС – ПРООН «Удосконалення екологічного моніторингу Чорного моря: обрані заходи» EMBLAS-Plus. Говоримо з Оленою Марушевською представницею проекту Emblas+, експерткою з комунікацій.

Опубліковано Suspilne Kherson Вівторок, 19 листопада 2019 р.

Вдячні команді Suspilne Kherson зокрема ведучій Маргарита Лазник за висвітення важливих проблем Херсонщини з провідними фахівцями України!

Для вчителів і всіх охочих більше познайомитися з проблематикою забруднення Чорного моря запрошуємо продивитися інфографіки (завантажити всі картинки у великій щільності можна тут)

Де-які корисні посилання від експерта проекту EMBLAS-Plus Олени Марушевської:
відео – https://u.to/aee5Fg
про дельфінів і не тільки – https://u.to/iue5Fg
про пінгвінів і не тільки – https://www.facebook.com/AntarcticCenter/videos/832384463638099/ – Антарктида очами 22ої УАЕ

А також https://www.facebook.com/groups/1660089820968698/посилання на групу фанів чорного моря у ФБ.