Сьогодні столична преса розмістила статтю, де в хабарництві обвинувачується начальник відділення держслужби охорони нацпарку “Нижньодніпровський”. Хочемо офіційно заявити, що всі обвинувачення безпідставні!

На адресу жодного начальника відділення не висунуто будь-яких обвинувачень ні з боку військової прокуратури, ні будь-якої іншої правоохоронної установи. Працівники держслужби охорони національного парку працюють в режимі підвищеної пильності через нерестову кампанію. Всі обвинувачення, стосовно особи нібито начальника відділення дерслужби парку, надані журналістом Сергієм Яновським виданню “Голос України” абсолютно безпідставні!

Адміністрації парку стало відомо, що дійсно, військовою прокуратурою затримано якусь людину, що не має ніякого відношення до держслужби охорони парку. Більше того, були спроби «прив”язати» хибні обвинувачення і нашим співробітникам в отримані хабарів. Але адміністрація парку заявляє, що всі обвинувачення в бік інспекторів чи інших осіб, що працюють в парку абсолютно безпідставні.

Пан Яновський неодноразово виказував себе дуже заангажованою особою, співпрацюючи з розформованою нині рибохороною. Нагадаємо, що в січні цього року видання “Голос України” розміщало статтю цього журналіста з “роздумами” стосовно начебто страшної екологічної загрози Нижньодніпровським плавням з боку популяції бобрів звичайних. Науковці Херсонщини одностайно спростували ці безпідставні дані.

Така пильна і прискіплива увага пана Яновського з красномовним описом чергових надуманих негараздів у національному парку відразу наводить на певне питання: “Кому вигідно знов і знов лити бруд на НПП “Нижньодніпровський”?”