Як сортують сміття в Херсоні?

Багато херсонців вже сортують сміття! Навіть не чекають поки буде налаштована нормальна інфраструктура з роздільним вивезенням відходів прямо від будинків. Долучайтеся до новин особистих сторінок активісток Юлия Тищенко (Yulia Tischenko) та Natali Dorofeeva.
Зараз дівчата розробляють карту пунктів прийому вторсировини у Херсоні.

Якщо знаєте де працює пункт збору вторсировини, поділіться інформацію! 🤗В особистих повідомленнях у групі ФБ нашого парку чи активістам за посиланнями вище.


Спільно ми допоможемо мешканцям Херсона, що наважилися сортувати, зекономити час та сили. А можливо навіть заохотимо тих хто все ніяк не наважиться.
https://www.epochtimes.com.ua/maps/recycle/kherson.php
https://recyclemap.org/?categories=paper це мапи де згодом розташуємо всю отриману інформацію про пункти нашого міста.

Якщо у вашому районі вже є такий пункт, повідомляйте про нього Юлия Тищенко (Yulia Tischenko) і він буде занесений до громадського реєстру.

Наразі, в нашому місті хоча б існує ініціативна группа громадян, а в районних центрах, у селах люди вивозять сміття до лісу або до річки. Причина – одне або два санкціонованих сміттєзвалища на весь величезний район. Але й до них, щоб довести відходи, необхідні кошти, яких завжди бракує. На цьому економлять, а тим часом унікальні території, неймовірні краєвиди перетворюються у сміттєвий “цвинтар”. На жаль, на території Національного парку теж є такі прикрі приклади.

Одною з найважливіших задач насьогодні є налагодження дієвого екологічного контролю щодо поводження з відходами, робота з підвищенням екологічнії свідомості населення, особливо мешканців віддалених сел та районів. Цим і займається еко-освітній відділ Парку “Нижньодніпровський”! Запрошуйте до шкіл в ваших селах! Обов’язково прийдемо!