Лабіринти Херсонських плавнів

Туристичний маршрут «Лабіринти плавнів» є водним, та розрахований на туристів з любим рівнем підготовки. Упродовж подорожі небезпечні ділянки відсутні.

Найцікавішими об’єктами туристичного маршруту «Лабіринти Херсонських плавнів» є подорож річками та протоками, Чортове коліно, єрики на оз. Круглик,  відвідування оз. Круглик, дачного поселення «Херсонська Венеція».

Маршрут починається з набережної м. Херсон, де туристи зустрічаються с гідом. З набережної до бази байдарок туристи переправляються на баркасі, або на водному таксі, де отримують байдарки та спорядження. Весь шлях має довжину 9,5 км та займає 2-3 години не враховуючи відпочинок на стоянці, тому перебування на туристичному маршруті в разі потреби, може бути індивідуальне. Туристичним маршрутом «Лабіринти Херсонських плавнів» передбачено майже всесезонні відвідування. Особливо цікавими є подорожі зимою, тому що вода є дуже прозора та можна насолодитися чистотою природи, яку можна бачити лише цієї пори.

Після проходження маршруту група повертається разом з гідом на набережну м. Херсон, баркасом, а бажаючі можуть затриматися на базі «Петровець» і продовжити свій відпочинок.

План шляху

Посилання на онлайн карту маршруту

https://drive.google.com/open?id=1a8NzkZN-S8PcDJpJ4FLXQU2zu6FbviIj&usp=sharing

Рекомендовані маршрути проїзду до Об’єкту

З Центрального автовокзалу рухатись через E97/P47/М17 до площі Перемоги 1,1 км та 1,4 км до просп. Ушакова, проїхавши який, потрапляємо до набережної м. Херсон

Фотогалерея

Контактна особа: Сергій Шевцов тел. 067 853 05 03