До дивовижних Аджигольських маяків

Туристичний маршрут «До дивовижних «Аджигольських маяків» є водним, та розрахований на туристів з середнім та мінімальним рівнем підготовки, упродовж подорожі небезпечні ділянки відсутні.

Найцікавішими об’єктами туристичного маршруту «До дивовижних «Аджигольських маяків» є подорож річками Конка, Дніпро, затоки Збур’ївський кут,  відвідування  туристичного комплексу «Забарино»,о. Янушев, о. Соколиний, о. Бакайський та найвищого маяка України з унікальною гіперболоїдною конструкцією (Станіслав-Аджигольського заднього маяка) .

Маршрут починається з туристичного комплексу «Забарино», перед початком маршруту, турист визначається з варіантом туру та засобом пересування.

Туристичним комплексом «Забарино»  передбачено, байдарки та прогулянковий багатомісний бот. Біля початку маршруту розташована картосхема з варіантами прогулянки. Завдяки цьому можна обрати варіанти туристичних шляхів та ретельно спланувати подорож відповідно до потреб туристів. Всіма маршрутами передбачено відвідування Станіслав-Аджигольського заднього маяка, який має велику культурну та історичну цінність, потрапивши на маяк, туристи зможуть перекусити, відпочити, насолодитися пейзажами та історією місцевості. Для більш вимогливих туристів, маршрутами передбачено кемпінг на острові Янушев та наметові містечка на островах Соколиний,Молодяги,Черкеський, потрапивши на які, оточення краєвидів,флори та фауни не залишать байдужими жодного відвідувача. Для екскурсій вихідного дня, базою відпочинку «Забарино» передбачено альтанки, басейн, та номера для відпочинку.

План шляху

  

Карта-схема короткого туристичного шляху протяжністю 11,8 км

Карта-схема середнього туристичного шляху протяжністю 22,6 км

Карта-схема довгого туристичного шляху протяжністю 33,8 км

Посилання на онлайн карту маршруту https://drive.google.com/open?id=1ZWndUtQeMTtbTIwVFYDAcMNC3RIdoJ2j&usp=sharing

Рекомендовані маршрути проїзду до Об’єкту

 З міста Херсон, слід виїхати на автошлях регіонального значення P57 рухатись яким треба 37,6 км, проїхавши місто Гола Пристань, рухатись у напрямку Старої Збур’ївки, проїхавши яку через 11.4 км потрапляємо до туристичного комплексу «Забарино»

Краєвиди маршруту

 

Контактна особа: Сергій Шевцов тел. 067 853 05 03