Парк відзначає Всесвітній день туризму разом з партнерами

За ініціативи Національного природного парку «Нижньодніпровський»  при підтримці партнерів –  кафедри  готельно-ресторанного та туристичного бізнесу факультету економіки та менеджменту ХДУ, ГО «Таврійський Туристичний Альянс»,  Голопристанського міськрайонного центру зайнятості, туристичного комплексу «Забарино» Продовжити читання “Парк відзначає Всесвітній день туризму разом з партнерами”

21 вересня – Міжнародна ніч кажанів (European Bat Night)

Однією з найнезвичайніших природоохоронних дат є Ніч кажанів, яку відзначають в ніч з 20 на 21 вересня.

Продовжити читання “21 вересня – Міжнародна ніч кажанів (European Bat Night)”

19 вересня 2020 року – Міжнародний день чистих берегів річок, морів та океанів (International Clean Beach Day).

Вже другий рік поспіль національного природного парку “Нижньодніпровський” підтримує ініціативу  шкільної екологічної команди ZWSХерсон у прибиранні узбережжя узбережжя Чорного моря поблизу селища Приморське. До прибирання долучилися і студенти Херсонського державного університету, гідрометеорологічного технікуму та вихованці Херсонського центру дитячої та юнацької творчості.

Продовжити читання “19 вересня 2020 року – Міжнародний день чистих берегів річок, морів та океанів (International Clean Beach Day).”

Маяки приваблюють туристів

15 вересня Укрпошта ввела в обіг новий блок поштових марок «Маяки України»». Поштовий випуск присвячений українським маякам і продовжує започатковану у 2009–2010 роках серію поштових марок. Продовжити читання “Маяки приваблюють туристів”

Міжнародний день чистих берегів

Щорічно, у 3-ті вихідні вересня більшість країн світу проводять екологічну акцію «Міжнародний день чистих берегів»

Традицію прибирати береги океанів та морів започаткували ще у 1986 році американки Лінда Мараніс та Кеті О’Хара  (фахівці з питань охорони океану).

За 30 років одноразова акція переросла в масштабний івент, в якому приймають учать більше 100 країн світу.

Продовжити читання “Міжнародний день чистих берегів”

Відсьогодні діють нові правила для лімітів на використання природних ресурсів територій та об’єктів ПЗФ

Сьогодні у Офіційному віснику України опубліковано зміни до Інструкції про порядок установлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.

Продовжити читання “Відсьогодні діють нові правила для лімітів на використання природних ресурсів територій та об’єктів ПЗФ”

16 вересня – міжнародний день охорони озонового шару

Озоновий шар – це шар атмосфери (стратосфери), в межах якого концентрація озону удесятеро вища, ніж біля поверхні Землі. Озоновий шар відкрили у 1913 році Шарль Фабрі та Анрі Буїсон. У 20-х роках ХХ сторіччя вивченням його займався Гордон Добсон. Дослідник встановив світову мережу нагляду за озоновим шаром, яка працює з 1928 року і досі.

Продовжити читання “16 вересня – міжнародний день охорони озонового шару”

Туристичні маршрути НПП “Нижньодніпровський” дарують відвідувачам незабутні враження

Все більш популярними стають туристичні маршрути розроблені співробітниками відділу рекреації НПП “Нижньодніпровський”. Днями туристи з Одеси відвідали паспортизований та маркований за міжнародними стандартами туристичний маршрут “Дніпровська Гілея” .

матеріали газети вГору

Продовжити читання “Туристичні маршрути НПП “Нижньодніпровський” дарують відвідувачам незабутні враження”