Нові туристичні маршрути Херсонщини освоюють студенти

В рамках телевізійного спецпроекту «З південного неба», що передбачає виготовлення коротких відео,про найкрасивіші місця Херсонської області та їх унікальність. НПП «Нижньодніпровський» не лишився осторонь.

Продовжити читання “Нові туристичні маршрути Херсонщини освоюють студенти”

Облаштовуємо туристичні маршрути спільно зі студентами

      23-24 червня  на базі кемпінгу «Козак» фахівці відділу рекреації спільно зі студентами 2 курсу (261групи) кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Херсонського державного університету в рамках навчально-польової практики здійснили оновлення маркувальних знаків на туристичному маршруті  № 7711 «Дніпровська  Гілея».

Продовжити читання “Облаштовуємо туристичні маршрути спільно зі студентами”


🌱Всесвітній день довкілля вже відзначили, але ж дбати про нашу планету🌍 потрібно постійно без перерви на канікули чи відпустку.

Національний природний парк «Нижньодніпровський» за підтримку всіх екологічних проєктів, тому дочекавшись послаблення карантинних заходів радо підтримав ініціативи НОК України щодо реалізації «Олімпійського екомодуля». Завітавши на тренування до юних плавців🏊‍♀️ Херсонської дитячої юнацької спортивної школи №6 ми спробували привернути увагу до екологічного стану нашого міста. Діти самі перелічили усі найболючіші екологічні проблеми нашого міста. Однією із яких є сміття, адже в нашому місті полігон для відходів вже давно переповнений та потребує закриття. Проблему допоможе вирішити не лише нове місце для полігону, а й обов’язкове його сортування відходів, що допоможе зменшити його обсяги. Тому спробували на практиці розібралися у правилах сортування сміття, розсортувавши наші заготовлені зразки. Також познайомилися з еко альтернативами (еко-торбинки; еко-кружки; еко-пляшки; еко-соломинки з паперу висівки, очерету та навіть металеві; мінерал алуніт – замість дезодоранту; люфа – замість губки; одноразовий еко посуд з кукурудзяного крохмалю, висівки; зубні щітки з бамбуку та еко щоденник із переробленого паперу) . Розглянувши еко замінники, діти визначили речі, які вони готові замінити, а від деяких можна взагалі відмовитися. Сподіваємось, що наші майбутні олімпійці 🏆🥇стануть прикладом не лише у спорті, а й у свідомому ставленні до природи.
Дякуємо Херсонська дитячо-юнацька спортивна школа 6 за допомогу в організації заходу.

#екоосвітаДіти #Нижньодніпровський #НацПаркХерсон #екоосвіта #МаленькіДослідники

17 червня – Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами

До Всесвітнього дня боротьби з опустелюванням та посухами. Проєкт “Канікули з користю”, разом із Школа Життя
Прохолодний початок літа, який стрімко змінився спекою, нові кліматичні явища та вплив людини на них – відповіді на ці питання шукали вихованці Школи Життя разом із співробітниками відділу екологічної освіти національного парку.
Дітям запропонували згадати продукти, які вони полюбляють їсти, але ті, які в Україні не вирощують. Лідерами стали банани🍌, ананаси🍍, авокадо🥑, ківі🥝, шоколад🍫 та багато іншого. За допомогою презентації з’ясували, які екологічні наслідки виникають в країнах де вирощуються ці вже звичні для нашого столу продукти. Виявилося, що майже всі виробники улюблених заморських продуктів розорювали свою землю, надмірно її експлуатували, що призвело до зменшення біорізноманіття, деградації земель та як наслідок і зміни клімату.
Наприкінці заходу із овочів та фруктів видобували енергію для годинника, та домовилися для зменшення екологічного сліду віддавати перевагу продуктам🍎🍐🍉🍇🍓🍅🍒🍆🥒🥕, які виросли на теренах України.

Для любителів активного відпочинку НПП «Нижньодніпровський» розширює мережу водних туристичних шляхів

Минулого тижня  в режимі онлайн-конференції відбулося засідання комісії з питань створення мережі шляхів активного туризму на території Херсонської області під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Богдановича.

“До дивовижних Аджигольських маяків”
Продовжити читання “Для любителів активного відпочинку НПП «Нижньодніпровський» розширює мережу водних туристичних шляхів”

З нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища🌿

Фахівці відділу екоосвітньої роботи Національного природного парку “Нижньодніпровський” провели акцію для учнів Школа Життя🏡 під назвою “Що я знаю про навколишнє середовище?” Акція була проведена для школярів молодшого та середнього шкільного віку на свіжому повітрі з дотриманням норм карантинних заходів. В ході проведеного заходу діти дізналися про: середовища існування тварин, 🐅 способи живлення тварин, 🐢 взаємозв’язків рослин та тварин,🐝 значення тварин в екосистемах.☘️ Ми радіємо з того, що знову можемо проводити екоакції на свіжому повітрі з аудиторією. Ми сумували за “живим” спілкуванням та дитячими емоціями.

5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього природного середовища.

5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього природного середовища. Проголошений Генеральною асамблеєю ООН 5 червня 1972 р. Його відзначення привертає увагу світової громадськості до глобальних екологічних проблем, вимагає від державних органів влади реальних дій щодо збереження довкілля, передбачає організацію заходів щодо очищення територій проживання та відпочинку від забруднення.

Опубліковано Національний природний парк "Нижньодніпровський" Пʼятниця, 5 червня 2020 р.