По слідам браконьєрів

21.04 на озері Безмен біля с. Камишани інспектори Білозерського відділення держслужби охорони НПП «Нижньодніпровський» під час нічного рейду вилучили сітку. Скоріш за все охоронці йшли відразу після браконьєрів, бо сітка була зовсім порожня, отже злочинці її тільки-но облаштували.

Облаштовуємо турмаршрут

Не дивлячись на карантин, співробітники НПП «Нижньодніпровський» продовжують виконувати свої обов’язки, готуючись до нового туристичного сезону. Так, фахівці відділу рекреації продовжили маркування та облаштування туристичного шляху №7711 «Дніпровська Гілея» .

Продовжити читання “Облаштовуємо турмаршрут”

Міжнародний день птахів

Сьогодні, 1 квітня, – Міжнародний день птахів, який проходить в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера». Саме 1 квітня 1906 була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів.

За даними IOC World Bird List, науці відомо 10 672 видів нині живих птахів (всього 20 344 підвидів), а також 156 видів в даний час знаходяться під загрозою вимирання.

Пропонуємо цікавий відеоребус для ознайомлення з пірнатими мешканцями національного природного парку “Нижньодніпровський”

Нерестова заборона 2020

У Дніпрі з 1.04 по 6.06; лиман Дніпровський з 1.04 по 1.06,
всі інші водойми Херсонської області з 1.04 по 30.06

З першого квітня 2020 року в 17 областях України розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Йдеться про Вінницьку, Волинську, Донецьку, Житомирську, Запорізьку, Івано-Франківську, Луганську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Харківську, Херсонську, Хмельницьку, та Чернівецьку області.
Терміни нерестової заборони у Херсонській області можна дізнатися в Наказі про встановлення весняно-літньої заборони на лов живих біоресурсів у Дніпрово-Бузькій естуарній системі та Каховському водосховищі

Також до 30 червня включно триває заборона на вилов раків.

Продовжити читання “Нерестова заборона 2020”