Першоцвіти Херсонщини

27 березня фахівці науково-дослідного відділу НПП “Нижньодніпровський” разом із колегами-науковцями з ХДУ досліджували першоцвіти Тягинського ПНДВ

Тюльпан бузький – Tulipa hypanica (Червона книга України)
Продовжити читання “Першоцвіти Херсонщини”

Шторм біля Станіславських скель

Відео в 360, тому можна роздивитись навкруги

Наші партнери – талановиті оператори туристичного клубу Skelka Tour / Скелька Тур відзняли, як виглядає шторм на Дніпро-Бузькому лимані, біля скель.
Нагадаємо, що Дніпро-Бузький лиман до межі Херсонської області є територією НПП “Нижньодніпровський”

Запрошення на прогулянки байдарками та більше чудових фото на сторінці туристичного клубу “Скелька Тур”

Година Землі

Сьогодні о 20-30 закликаємо всі організації, комерційні установи, небайдужих громадян вимкнути необов’язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети.  Таким чином ви долучитеся до міжнародної події – Години Землі!

Продовжити читання “Година Землі”

Підпали в Білозерському районі

Пожежа біля села Велетенське
Продовжити читання “Підпали в Білозерському районі”

Затримано палія

Нарешті хоч один випадок підпалу має свідків та підозрюваного. Про це повідомляє газета “Новий день” https://newday.kherson.ua
Завдяки пильності містян Олешківщині 26 березня патрульна поліція Херсонської області затримала водія «CHEVROLET NIVA», бо за словами свідків саме він на хвилину вискочив із автівки і, підпаливши очерет, хутко поїхав.
Сподіваємось, що розслідування приведе до певних результатів, бо збиткі природно-заповідному фонду підпали несуть величезні!

Автівка палія. Фото: патрульна служба Херсонської області

Більше інформації тут: https://bitly.su/nnfbuuL8

Розваги над урвищем: Херсонські гори під загрозою руйнації

На Херсонських горах хтось регулярно влаштовує перегони на мотоциклах, безжально знищуючи унікальну екосистему цієї місцевості. Ми неодноразово писали і про клуб екстремалів на джипах “4х4” і про нищівні для екосистеми покатеньки на мотоциклах. Хто ці любителі екстріму та чи можна їх зупинити – намагалася з’ясувати кореспондент газети “Вгору” Тетяна Назаренко.

Два екстремали хизуються на власних сторінках у ФБ
Продовжити читання “Розваги над урвищем: Херсонські гори під загрозою руйнації”

Міні-серіал ВВС про дослідження забруднення Чорного моря

Епізод перший

Десятиліттями Чорне море використовували як жахливе звалище відходів промисловості й сільського господарства країн Східної Європи. Вчені вважали, що окремі частини Чорного моря – майже повністю мертві. Але чи є ознаки покращення ситуації сьогодні? Дивіться п’ять серій-епізодів мінісеріалу ВВС.

Продовжити читання “Міні-серіал ВВС про дослідження забруднення Чорного моря”

Стан питної води в Україні

Постачання питною водою в Україні на 80%. забезпечується за рахунок поверхневих вод‚ серед яких вода Дніпра є основним джерелом водопостачання.
Якість поверхневих вод постійно погіршується внаслідок безпосереднього скидання у водойми господарсько-побутових або промислових стічних вод.

Інфографіка розподілу води в тілі людини.
Продовжити читання “Стан питної води в Україні”

Глобальний Водний слід

22 березня – Всесвітній день води. Переоцінити її значення для життя важко. Це один з найважливіших ресурсів планети. Не всім відомо, що крім терміна «Вуглецевий слід» («Carbon Footprint») існує термін «Водний слід» («Water Footprint»), який відображає обсяг води, який витрачається при виробництві різних товарів або наданні послуг. 

Представляємо ​​Вашій увазі інфографіки, що ілюструють «Водний слід» по країнах світу.

Глобальний водний слід
Продовжити читання “Глобальний Водний слід”

21 березня – День лісів