Незаконна рубка лісу

28 грудня біля 14 години під час чергового рейду інспекторами держслужби охорони НПП «Нижньодніпровський» Козацького відділення в районі с. Миколаївка (біля насосної станції) було помічено  човен з рубленим лісом (див. фото). Громадяни, що їхали в човні, вчинили опір під час затримки і травмували начальника відділення. Але не дивлячись на загрозливу поведінку, браконьєрів було затримано, викликано черговий наряд поліції та представників Бериславського відділення лісництва. Встановлено особистість правопорушників: працівник Миколаївської насосної станції та  лісник (!!!) Бериславського відділення ДП «Каховське лісове господарство» громадянин Ковтун.

Продовжити читання “Незаконна рубка лісу”

Вісім нових катерів!

Держслужба охорони національного природного парку «Нижньодніпровський» нарешті отримала довгоочікуваний водний транспорт в кількості 8 алюмінієвих катерів: чотири човни моделі UMS-500, два судна UMS-600, та дві одиниці UMS-460. До кожного катеру в комплекті додано потужні нові двигуни Mercury 60-150 л.с.

Продовжити читання “Вісім нових катерів!”

Нарада щодо впливу будівництва Каховської ГЕС-2

23 грудня в Херсонській облраді проведено нараду за ініціативи голови облради В. Мангера, науковців з Херсонського державного університету, Херсонського державного аграрного університету, адміністрації НПП «Нижньодніпровський», представників громадських екологічних організацій, Департаменту екології ХОДА щодо будівництва і введення в експлуатацію Каховської ГЕС-2.

Продовжити читання “Нарада щодо впливу будівництва Каховської ГЕС-2”

Фінальна медіа-гра

Протягом року у щирому просторі Центральна дитяча бібліотека м. Херсона “Гномік” освітяни парку проводили ряд екологічно-пізнавальних заходів, під час яких діти дізнавалися про Херсонщину, ії річки, моря, тваринний і рослинний світ.

Учасниками заході були учні 4-х класів ЗОШ №15. Окремо бібліотекарі запрошували для проведення тематичних заходів експертів з туризму, краєзнавства та громадських активістів.

Продовжити читання “Фінальна медіа-гра”

В онкодиспансері відкрито фотовиставку красот парку

23 грудня відкрилася фотовиставка “Чаруюча краса Нижнього Дніпра” у просторі арт-проекту “Галерея життя” Херсонського онкодиспансеру. Нагадаємо, що сітлини були зроблені в рамках фотоконкурсу, присвяченого другій річниці національного природного парку “Нижньодніпровський”, а тепер виставка подорожує Херсонщиною. Чудові пейзажі неймовірних краєвидів, унікальних спостережень за життя представників флори та фауни нашого краю – результат кропіткої роботи талановитих фотохудожників Ігоря Бережного, Володимира Худолея, Олега Марчука, Вячеслава Савельєва, науковців парку, зокрема Станіслава Семенюка, та інших авторів. Величезна вдячність митцям за їх бачення, що відображає красу Херсонщини, закохує у рідний край все більше.

Продовжити читання “В онкодиспансері відкрито фотовиставку красот парку”

Увага! Оновлена сторінка парку у ФБ

Запрошуємо слідкувати за новинами, подіями і роботою національного природного парку “Нижньодніпровський” на сторінці у мережі ФБ

Видалено сторінку ФБ

Вчора, 18.12.2019, невідомими злочинцями було зламано і видалено офіційну сторінку національного парку «Нижньодніпровський» у ФБ. Мабуть останні рейди та вилучення служби держохорони дуже комусь стали поперек горла. Адміністрація НПП «Нижньодніпровський» повідомляє, що найближчим часом від профільного Міністерства очікується суттєве поповнення технічних лав держслужби охорони водним транспортом. Тому інспектори національного парку готуються ще сумлінніше дотримуватися своїх професійних обов’язків. Посилення патрулювання водних територій парку незабаром!

Нову адресу офіційної сторінки національного природного парку «Нижньодніпровський» подамо найближчим часом, слідкуйте за анонсами на нашому сайті nppn.org.ua

І знов улов

Цього разу безгоспна сітка майже 1200 метрів на озері Дідово.

Продовжити читання “І знов улов”

Тепер квести освітян ще цікавіші!

Освітяни нацпарку радо користуються в роботі подарунками експерта з комунікації проєкту ЄС – Програма розвитку ООН «Удосконалення екологічного моніторингу Чорного моря: обрані заходи» Олена Марушевська (Olena Marushevska)/ Ми дуже вдячні за наданий матеріал – чудові, величезні, дуже насичені, деталні інфографіки та пазл Чорного моря, що вироблено з переробленого пластику з маркіровкою №2.

Продовжити читання “Тепер квести освітян ще цікавіші!”

Вилучення на озері Білому

14.12 інспекторами Білозерського відділення під час рейду озерами Біле та Безмен вилучено заборонені знаряддя лову – сітки місинові – загальною протяжністю майже 485 м