Нічне вилучення

28 листопада під час патрулювання інспекторами Білозерського відділення держслужби охорони НПП “Нижньодніпровського” вилучили знаряддя забороненого лову на озері Білому.

Майже 400 метрів місинової сітки та 25 раколовок, дивіться відеоПродовжити читання “Нічне вилучення”

Олешківські піски показали в NASA

Національний природний парк “Олешківські піски” Oleshki Sands прославився завдяки американському аерокосмічному агентству NASA, яке сфотографувало українську пустелю за допомогою супутника Landsat 8. Нагадаємо, що унікальний піщаний масив в Олешках розташований в 30 км від Херсона

Продовжити читання “Олешківські піски показали в NASA”

Пташині смаколики власноруч

Фахівці еко-освіти “Нижньодніпровського” в Центральна дитяча бібліотека м. Херсона досліджували з учнями Херсонського ЗНЗ №15 пташиний світ, особливий акцент робили на зимуванні крилатих друзів.Чим ми можемо їм допомогти, бо ось-ось обіцяють морози.

Продовжити читання “Пташині смаколики власноруч”

В Україні запустять лінію з виробництва паперу з опалого листя

Пройшла випробування технологія виготовлення паперу із опалого листя RE-leaf на спеціалізованому обладнанні по виготовленню паперу і зараз, гордо та впевнено Valentyn Frechka молодий закарпатський винахідник заявляє: «Так, вона працює в масштабних умовах…».

Продовжити читання “В Україні запустять лінію з виробництва паперу з опалого листя”

Найдешевше (майже в 1000 разів) вирішення проблем клімату

Швейцарські вчені прийшли до висновку, що висадка нових дерев – найдешевший і ефективний спосіб боротьби з глобальним потеплінням. В дослідженні приводять цифру трильйон, а може бути, і більше. За словами вчених, місця для цього достатньо.


За останні два роки члени першого всеукраїнського соціального проекту по посадці дерев спільними зусиллями людей і компаній дали життя мільйону дерев.
Продовжити читання “Найдешевше (майже в 1000 разів) вирішення проблем клімату”

Чиста ріка – чисті береги

Листопад багатий на масштабні екозаходи. Якщо в теплий період року більшість волонтерів проводять в реаліях еко-акцій по очищенню довкілля, то з приходом холодів підбиваємо підсумки та будуємо плани.

Продовжити читання “Чиста ріка – чисті береги”

Нам 4 роки!

Розбудовуємо Херсонщину туристичну, європейську, екологічно обізнану разом! Зберігаємо природу рідного краю, відтворюємо, відновлюємо, вивчаємо, досліджуємо, охороняємо і знайомимо та закохуємо херсонців та гостей області з неймовірно прекрасними територіями, особливими не тільки на Україні а й в усій Європі!

Всім співробітникам зичимо наснаги, цілеспрямованості в справі збереження природно-заповідного фонду нашої держави! Прямуємо далі з вірою у підтримку кожного небайдужого до природи!

Чудова ініціатива херсонців

Екоактивні херсонки Olga MashkovaЮлия Тищенко (Yulia Tischenko) та ще багато жвавих дічат та парубків, кому дуже свербить несортоване сміття на Херсонщині організовують збирання та пересилку сортованного сміття, а саме упаковки ТетраПак та паперові стаканчики.

Агов, ініціативні сортувальники! Хто вже назбирав?
Зуйстрічаймося біля главпоштампту 28 листопада о 16-00! Разом відправимо сортоване на переробку!
Підтримай ініціативу, зроби перепост! Сортуй і дбай про довкілля, про майбутнє!

Учням про водні ресурси

Завдяки невгамовності і щирому прагненню розвивати екоосвіту начальника одноїменного відділу НПП “Нижньодніпровський” Тетяни Крючкової Татьяна Крючкова (Tatyana Kryuchkova) учні школи села Праві Солонці отримали чудовий урок з елементами інтерпретації природи 19 листопада. Тема дуже важлива і гостра – водні ресурси України та світу.

Продовжити читання “Учням про водні ресурси”

Які проблеми має наше Чорне море

Відлуння екологічної конференції, що пройшла на тому тижні, – цікаве інтерв’ю з киянкою Олена Марушевська (Olena Marushevska), експерткою з комунікацій проекту Emblas+.

Які проблеми має наше Чорне море і наскільки воно здорове та які результати отримали вчені під час проведених досліджень в проекті ЄС – ПРООН «Удосконалення екологічного моніторингу Чорного моря: обрані заходи» EMBLAS-Plus

Про це говорять 19 11 (12 15)

В рамках взятих на себе зобов’язань при підписанні асоціації з Європейським Союзом наше держава повинна до 2020 року ухвалити Морську стратегію, а також покращити екологічний стан Чорного моря. Щоб визначити проблеми Чорного моря і знайти шляхи їх вирішення, проводяться дослідження в рамках проекту Emblas, що фінансується Євросоюзом. В центрі екологічної інформації Херсонської обласної бібліотеки ім. Гончара відбулася екологічна конференція присвячена проблемам Чорного моря. Чорне море для Херсонської області це потужний туристичний магніт, який кожного року приваблює до нас туристів. Які проблеми має наше Чорне море і наскільки воно здорове та які результати отримали вчені під час проведених досліджень в проекті ЄС – ПРООН «Удосконалення екологічного моніторингу Чорного моря: обрані заходи» EMBLAS-Plus. Говоримо з Оленою Марушевською представницею проекту Emblas+, експерткою з комунікацій.

Опубліковано Suspilne Kherson Вівторок, 19 листопада 2019 р.
Продовжити читання “Які проблеми має наше Чорне море”