Чорне море! З Днем народження!

31 жовтня 1996 року шість причорноморських країн – Болгарія, Румунія, Туреччина, Грузія, Росія і Україна – підписали Стратегічний план дій з реабілітації і захисту Чорного моря.
Цей План був розроблений після проведення всебічних досліджень морського середовища, які показали, що його життєздатність істотно погіршилася порівняно з попередніми трьома десятиліттями.

Продовжити читання “Чорне море! З Днем народження!”

Про птахів напередодні зими

Ось-ось настануть тяжкі зимові часи для пернатих сусідів, тому еко-освітяни проводять роз’яснювальну роботу зі школярами.

Продовжити читання “Про птахів напередодні зими”

Останній польовий виїзд

Ось і підійшли до завершення цьогорічні польові дослідження. Наприкінці жовтня фахівці науково-дослідного відділу спільно з
Херсонская гидробиологическая станция НАН Украины провели експедиційні виїзди до Сабецького лиману і протоки Козак, де розташовано зоологічні постійні пробні площі №№ 3 та 4, та дослідили руслові ділянки Дніпра біля острову Козацький. В ході експедицій були відібрані гідрологічні та гідробіологічні проби, що наразі обробляються в лабораторних умовах.

Продовжити читання “Останній польовий виїзд”

Дніпровська Гілея восени

Фахівці відділу рекреації продовжують роботи по маркуванню туристичного маршруту №7711 “Дніпровська Гілея”. Шукаємо нові туристичні шляхи та еко-стежки. Неймовірна краса незайманого осіннього лісу надихає… Дивіть більше фото

Продовжити читання “Дніпровська Гілея восени”

Херсонським гімназистам про зміни клімату

Чи чули ви про Міжнародну мережу дій (Сlimate action network) з питань клімату?  Це група екологічних неурядових організацій, що займаються питаннями зміни клімату. Учні Херсонської гімназії №1 разом з педколективом долучилися до програми Сlimate action network. Еко-освітяни національного парку вирішили підтримати ініціативу колег та школярів, тому провели спеціальний захід.

Продовжити читання “Херсонським гімназистам про зміни клімату”


19 жовтня фахівці “Нижньодніпровського” зі своїми родинами приєдналися до посадки молодих сосен в Олешківському лісі суботнім бадьорим ранком! Нагадаємо, що ініціатором власноруч висадити саджанці дерев у лісовому масиві поблизу міста Олешки, виступила Херсонська облдержадміністрація в особі керманича Херсонської області Юрія Гусєва запрошує. .

Продовжити читання “”

Головний науковець нацпарку у складі делегації

Під час свого першого закордонного візиту наприкінці жовтня голова облдержадміністрації Юрій Гусєв та делегація представників бізнесу і культурного середовища регіону, серед учасників якої і головний науковець НПП “Нижньодніпровський” Дмитро Кірін, провели зустріч з Міністром закордонних справ Литовської Республіки Лінасом Лінкявічусом.

Продовжити читання “Головний науковець нацпарку у складі делегації”

Осіння експедиція

Днями фахівці науково-дослідного відділу НПП “Нижньодніпровський” відібрали проби води на озері Кругле, озері Закитне, річці Конка, річці Дніпро.
Дивіться фотозвіт з неймовірними жовто-гарячими барвами, що заворожують погляд. Чарівні осінні плавні…

Продовжити читання “Осіння експедиція”

Результати експедиції #Соляна_Дорога з іноземними експертами

17.10.2019 о 15–00 відбудеться цікава і жвава бесіда на тему
“Туризм Херсонщини очима іноземних експертів”

15-денна експедиція з експертами з Австрії Вернером Опітцом (60! років досвіду у сфері) і Томасом Чоєм (економіст, волонтер Корпусу миру) шляхами єдиного туристичного коридору Херсонщини
#Соляна_Дорога  відбулася! Тепер цікаво дізнатися, якою побачили туристичну Херсонщину експерти.

Будуть представлені тези спілкування з головами ОТГ, підприємцями, головами адміністрацій та висновки, напрацювання широкій публіці

Зустріч відбудеться за адресою: вул.Суворова, 8 (Дім з атлантами), туристична кофейня ХерсON

Кліматичні зміни – причина збільшення стихійних лих

Стихійні лиха в 2018 році завдали збитків на $160 млрд, а також призвели до загибелі 10 400 осіб.

Нижче наведена інфографіка причин стихійних лих.

Таку статистику оприлюднено до Міжнародного дня зменшення небезпеки лих. Протягом 25 років Міжнародний день зменшення небезпеки лих був основною подією глобальної обізнаності, щоб визнати прогрес та заохочувати подальші зусилля по створенню спільнот та країн, що живуть під час стихійних лих.

Продовжити читання “Кліматичні зміни – причина збільшення стихійних лих”