Скельки без сміття: друга серія

Суботнім ранком 28 вересня разом з командою учнів #ZWSХерсон освітяни парку відправилися у с. Олександрівка. Головна мета – започаткувати нове відношення місцевих жителів до чуда Херсонщини – Станіславських скельок. Як ми це робили, читайте далі.

Продовжити читання “Скельки без сміття: друга серія”

Науковець парку везе досвід Китаю з просування “блакитної економіки”

Україна&Китай: обмін тенденціями просування “блакитної економіки”

Протягом останніх двох тижнів представники Держводагентства, Мінекоенерго, Мінекономіки, Держрибагентства, Мінінфраструктури та низки науково-дослідних установ, серед яких фахівчиня науково-дослідного відділу НПП “Нижньодніпровський” Анна Наумович (Anna Naumovich), знайомилися із досвідом Китайської Народної Республіки у сфері просування блакитного економічного зростання шляхом інтегрованого управління прибережними районами.

Продовжити читання “Науковець парку везе досвід Китаю з просування “блакитної економіки””

Перший захід “Скельки без сміття”

Вересень дуже щедрий на еко-акції, активності і нові проекти. Тільки-но в п’ятницю прибрали парк Дубки, пройшли кліматичним маршем, а вже в суботу вирушили відзначати Всесвітній день прибирання в с.Станіслав.

Захід @Скельки без сміття пройшов масово, жваво, творчо: прибирали, малювали, проводили майстер класи, пригощали та дарували сюрпризи найактивнішим (альбоми з вторсировини, екосумки, безфосфатні миючі засоби).

Разом створили величезний борд-заклик до екологічного стилю життя
Продовжити читання “Перший захід “Скельки без сміття””

Марш за клімат

20.09 не дивлячись на дощову погоду активні херсонці провели марш за клімат центром міста, підтримавши більше мільйона землян в понад 150 країнах світу в прагненні змін від урядів, негайних дій від чиновників.

Продовжити читання “Марш за клімат”

Визначено туристичні перспективи острова Козацький

19 вересня на території кемпінгу «Козак» (с.Отрадокамянка, Бериславського району) відбулася робоча зустріч керівництва Парку та компаній-партнерів – кемпінгу «Козак», туроператора «Фініст Тур» з приводу створення нових можливостей для організованого і самодіяльного туризму та відпочинку на території Дніпровських плавнів острова Козацький, в зоні регульованої рекреації Національного природного парку «Нижньодніпровський».

Зокрема досягнуто домовленості про спільні дії по розробці нових водних туристичних маршрутів до цікавих атракцій, облаштування місць для наметових стоянок, любительської риболовлі. Фахівцями Парку планується розробка та видання сезонного календаря для відвідувачів із зазначенням періодів , коли є можливість спостерігати найяскравіших представників флори та фауни національного природного парку.

Підтримано ідею спорудження плавучої платформи в Сабецькому лимані для спостереження за пернатими мешканцями, унікальною «Долиною водяних «царських лілій» під час цвітіння, фотополювання.

Вирішено розробити екскурсійно-туристичні тури – 2-3денні вихідного дня та тижневі, які запропонувати провідним туристичним компаніям України та зарубіжжя.

За підсумками зустрічі узгоджено план спільних заходів для виконання запланованого та співфінансування витрат на їх реалізацію.

Ми впевнені, що в наступному туристичному сезоні гості та мешканці Херсонщини матимуть можливість отримати найяскравіші враження від незайманої природи Нижнього Дніпра, цікавих атракцій Таврійського краю.

.

Зменшити кількість сміття

На суспільному радіо представили проект “Херсонщина без сміття” разом з партнерами учнями ЗОШ №32 команди #ZWSХерсон, очільницею руху Ольга Демченко. Від Парку виступила начальник відділу еко-освіти Татьяна Крючкова (Tatyana Kryuchkova)

Про це говорять 18.09.2019

Опубліковано Suspilne Kherson Середа, 18 вересня 2019 р.

Розпочинаючи з 21.09, три суботи підряд волонтери разом з активними місцевими жителями планують розчищати від сміття Станіславську геологічну пам’ятку – живописні скельки. Цілу низку заходів підготували організатори. Подробиці події ТУТ

Розпочинаємо розчищувати скельки

Національний парк разом з партнерами втілює грантовий проект “Херсонщина без сміття” та ініціює першу з запланованих подій – “Скельки без сміття”, що відбудеться 21 вересня в с.Станіслав.

Фото Олег Марчук

21 вересня у с. Станіслав, 28 вересня у с. Олександрівка та 5 жовтня у с. Широка Балка пройдуть заходи проекту “Херсонщина без сміття”. Основна мета – прибирання Станіславських скельок, екопросвітницька діяльність, підвищення свідомості місцевих жителів щодо збереження та відновлення природо-охоронних теріторій!

Продовжити читання “Розпочинаємо розчищувати скельки”

Марш за клімат у Херсоні

Херсонські еко-активісти приєднуються 20 вересня до всесвітніх маршів за клімат!

Цієї п’ятниці, 20 вересня, о 15-30 розпочнеться Міжнародний марш за клімат у Херсоні від будівлі  Херсонської ОУНБ ім. Олеся Гончара вул.Дніпропетровська, 2, орієнтир – пам’ятник біля вічного вогню.

В цей день мільйони екологічних активістів у майже 150 країнах світу готуються покинути свої звичні місця роботи й навчання та вийти на вуличний марш за зміни в політиці задля збереження клімату нашої планети.

Продовжити читання “Марш за клімат у Херсоні”

Активні вихідні

Команда еко-освітян Парку 14 вересня, в суботу, святкуючи разом з містянами 241-річчя Херсону, проводила на вул.Суворова просвітницькі майстер-класи з сортування сміття, закликаючи відмовлятися від одноразового!

Команда еко-освітян Парку на вул.Суворова проводить просвітницькі майстер-класи з сортування сміття, відмови від одноразового! Запрошуємо прямо зараз підтримати Парк, прийти на Суворова біля кафе "Ланда" та купити еко-торбинку "Дорівнює 1000 пакетам" з фірмовим логотипом нашої установи!Бути еко модно!!!

Опубліковано Національний природний парк "Нижньодніпровський" nppn.org.ua Субота, 14 вересня 2019 р.
Продовжити читання “Активні вихідні”

Майстерня сортування

Команда освітян НПП “Нижньодніпровський” завтра 14.09 з 11-00 до 17-00 на вул. Суворова представить локацію “Майстерня сортування” на фестивалі сучасної міської культури «Suvorov street fest” , що присвячено до Дня міста.

Запрошуємо відвідати майстерню як дорослих так і діточок. Ігри і квести від нашої мобільної лабораторії “Маленькі дослідники” гарантуємо!

Продовжити читання “Майстерня сортування”