Звіт Міністерства екології

🌿Міністерство екології та природних ресурсів України оприлюднило звіт про основні результати роботи у 2016-2019 рр.

Продовжити читання “Звіт Міністерства екології”

1 вересня з новими традиціями

Класна ініціатива спільноти батьки-вчителі-діти херсонської школи №32 – відмовитися від повітряних кульок 1 вересня.

Без повітряних кульок 1 вересня відсвяткують першокласники херсонської ЗОШ №32

Без повітряних кульок 1 вересня відсвяткують першокласники херсонської ЗОШ №32

Опубліковано Херсон Плюс Четвер, 29 серпня 2019 р.
Продовжити читання “1 вересня з новими традиціями”

“Нижньодніпровський” – партнер проекту «Станіславські скелі без сміття»

Нарешті зусилля екосвідомих херсонців дають свої результати, авжеж за умови невпинної і наполегливої праці, активній громадянській позиції!

Еко-суботник на Станіславських скельках – одне з чудес рідної Херсонщини – має логічне продовження! Мається на увазі проект «Станіславські скелі без сміття» команди учнів Херсонської школи №32 #ZWSХерсон.

Школярі разом з вчителем біології Ольга Демченко вибороли грант від Фонду розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» спільно з Міністерство екології та природних ресурсів України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки на конкурсі «Програми екологічних громадських ініціатив».

Червневе прибирання скельок
Продовжити читання ““Нижньодніпровський” – партнер проекту «Станіславські скелі без сміття»”

Запрошує найбільша в Європі пустеля

Національний природний парк «Олешківські піски» Oleshki Sands запрошує на екскурсію.

В Україні є багато чудес природи — красивих, дивовижних і унікальних. Одне з них розташоване на території Херсонської області — це Олешківські піски – унікальний об’єкт природи та історії України. Тут можливо побачити парадоксальні поєднання різноманітних ландшафтів від пустельних до лісових та болотних.

Продовжити читання “Запрошує найбільша в Європі пустеля”

Вітаємо з Днем Незалежності України!

Вже 28-й рік ми відзначаємо День Незалежності України!

З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу.
Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але є віра, впевненість, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.

Бажаємо вам щастя, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого прийдешнього!

Пропонуємо мальовничий відеоролик, що відзнято на територіях нашого національного парку поблизу с. Олександрівка, Білозерський р-н. Скелясті береги Дніпро-Бузького лиману, так звані Станіславські гори. Милуйтеся, мандруйте, закохуйтесь в рідний край!

Hans Zimmer – Interstellar (Bandura and Button Accordion Cover Version)

Опубліковано B&B Project Понеділок, 19 серпня 2019 р.

До Літопису Природи — новий вид

Під час літньої експедиції територіями національного парку
фахівцями науково-дослідного відділу ведуться спостереження. Результатом одного з останніх виїздів стало фіксування спеціалістом з фітосозоології НПП “Нижньодніпровський” Анастасією Давидовою виду Stratiotes aloides (на фото), що додано до чергового тому Літопису Природи.


Зелені густі кущисті розетки, що браво виглядають над водоймою біля листя латаття білого
Продовжити читання “До Літопису Природи — новий вид”

Парк приймає змагання зі спортивного рибальства

З 20 по 22 серпня Херсонщина гостинно приймала учасників Спартакіади зі спортивного рибальства серед працівників морського транспорту України. Рибалки з 11 команд, які представляли порти від Маріуполя до Рені, демонстрували свою майстерність та вміння у риболовлі з берега та човнів на вудку, ловлі хижої риби на спінінг.

Відкриття змагань

Змагання відбувалися в акваторії затоки Збур’ївський Кут та р.Конка на території національного природного парку “Нижньодніпровський”. Фахівцями парку надано допомогу у проведенні змагань, проведено інструктажі з питань дотримання природоохоронного законодавства на території об’єктів природно-заповідного фонду, Правил любительського і спортивного рибальства. 

Підготовка до виходу на воду

Літня експедиція

В серпні фахівцями науково-дослідного відділу НПП “Нижньодніпровський” було проведено черговий експедиційний виїзд до острову Козацький.

Продовжити читання “Літня експедиція”

Тижневий рейд

Довготривалі рейди держслужби охорони парку дають невтішні результати. Протягом останнього тижня тільки в Білозерському відділенні НПП “Нижньоддніпровський” вилучено 750 м заборонених знарядь лову. Інспектування озера Білого біля входу в р.Кошеву, озера Чичкувате, Чичужне. Живі біоресурси звільнені і відпущені до водойми.

Продовжити читання “Тижневий рейд”

Ліміти використано! Попередження

Адміністрація НПП “”Нижньодніпровський” ЗВЕРТАЄ УВАГУ, що згідно звітів промислових користувачів водних живих біоресурсів (ВЖР) про використання ліміту в межах національного природного парку “Нижньодніпровський ” за де-якими видами ВЖР, а саме плоскирка та окунь, промислові ліміти використано в повному обсязі.

Плоскирка
Продовжити читання “Ліміти використано! Попередження”