НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ АКТИВНОГО ТУРИЗМУ

Фахівці відділу рекреації продовжують роботи по розробці та впровадженню нових цікавих екскурсійно-туристичних маршрутів на території парку. Проведено дослідження та розроблено декілька варіантів розширення екологічного туристичного маршруту “До заповідного “Бобрового озера” в плавнях Дельти Дніпра.

Для відвідувачів, зокрема відпочивальників з Чорноморського узбережжя, парк та його партнери пропонуватимуть водні прогулянки та походи вихідного дня на безшумних човнах, туристичних байдарках, знайомство з унікальною природою , місцевою культурою та традиціями, гастрономічними родзинками Голопристанщини.
Продовжити читання “НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ АКТИВНОГО ТУРИЗМУ”

Дослідження на лимані

Співробітники науково-дослідного відділу спільно з Херсонською гідробіологічною станцією НАН України провели експедиційні виїзди до Дніпровсько-Бузького лиману.

Продовжити читання “Дослідження на лимані”

Пошкодження особистого майна службовців парку

Прикрий факт зухвалого поводження з боку невстановлених осіб стався в ніч з 27 на 28 травня на території національного парку.

Невідомими злочинцями було скоєно навмисне пошкодження особистого майна співробітників держслужби охорони, що знаходилися при виконанні службових обов’язків.

Продовжити читання “Пошкодження особистого майна службовців парку”

День захисту дітей разом із Спілкою Жінок Херсонщини

Команда еко-освітян національного природного парку “Нижньодніпровський” за допомогою інтерактивних командних ігор мобільної лабораторії “Маленькі дослідники” допоможе дітворі на святі з нагоди 1 червня стимулювати інтерес і допитливість у пізнанні природи.

Лабораторія “Маленьки дослідники” вирушає на свято
Продовжити читання “День захисту дітей разом із Спілкою Жінок Херсонщини”

Під загрозою вимирання

Наприкінці учбового року фахівці еко-освіти провели захід до Міжнародного дня біорізноманіття в ЗОШ №8 для п’ятих класів.

Навіщо відзначають такий день, чому кожну хвилину на нашій планеті зникає кілька видів живих організмів, які тварини знаходяться під загрозою вимирання в Україні та яких тварин ми зможемо побачити тільки на фото – всі ці питання поступово висвітили спеціалісти «Нижньодніпровського».

Продовжити читання “Під загрозою вимирання”

#У_нас_немає_планети_Б_сто_відсотків_ВДЕ

– Тішуся, що сьогодні особлива п’ятниця. Особлива, бо українська молодь у світових трендах і підтримує відому тепер у всьому світі шведську школярку Грету Тунберг та міжнародний екологічний рух П’ятниця для майбутнього (Fridays for Future). А я підтримую і молодь, і нову міжнародну кліматичну політику. Насправді за ними обома майбутнє. Вірю і хочу, щоб воно було успішним, – написав 24 травня на своїй сторінці у ФБ Міністр екології Остап Семерак.

24 травня школярі та студенти по всьому світу вийшли страйкувати за своє майбутнє. Молодь вимагає від політиків активної протидії глобальній зміні клімату. Українці, не можуть залишатися осторонь від світової проблеми і також приєдналися до протестів у Києві.

Продовжити читання “#У_нас_немає_планети_Б_сто_відсотків_ВДЕ”

Як «Нижньодніпровський» виборює заповідний острів Янушев

Ділкам вдалося оформити право власності на будинок, який вони там звели. А потім ще й взяти в оренду землі острова. Навіть рішення суду про те, що Янушев належить державі, не зупинило забудови. Вже з’явилась ціла вулиця.

Ексклюзивне розслідування Анжели Слободян на ТРК “Україна”

Українська Амазонка

Kayaking on the Dnieper River. Spring 2019.

Kayaking on the Dnipro river along with Skelka Tour. Spring 2019.Location: near the village of KizomysКаякінг на річці Дніпро разом зі Скелька Тур. Весна 2019.Локація: біля села КізомисVideo by: Angels Studio Ukraine#skelkatour #kayaking #angelsstudio #jazzykayak

Опубліковано Skel'ka Tour / Скелька Тур Четвер, 9 травня 2019 р.

Так можна сміливо назвати мальовничі місця в дельті Дніпра.

Пропонуємо вам долучитися до неймовірно видовищних подорожей на байдарках разом з нашими партнерами Skel’ka Tour / Скелька Тур!

Продовжити читання “Українська Амазонка”

Проби відібрано

Співробітники науково-дослідного відділу НПП “Нижньодніпровський” спільно з Херсонською гідробіологічною станцією НАН України здійснили весняні експедиційні виїзди на водні об’єкти національного парку.

Продовжити читання “Проби відібрано”

#НІ_кулямТАК_квітам

Напередодні останніх дзвінків і випускних святкувань звертаємося до жителів Херсонщини:

– Замість запуску повітряних куль висадіть квіти в улюбленій школі, дитячому садку!

Тільки уявіть 200.000 старшокласників закінчили школу в минулому році, приблизно стільки ж дітей попрощалися з дитячим садом. І якщо, наприклад, кожен 4-ий клас / група дотрималися популярної «традиції», то, як мінімум 3 МІЛЬЙОНИ!!!!! повітряних куль стали сміттям!

Продовжити читання “#НІ_кулямТАК_квітам”