Українська Амазонка

Kayaking on the Dnieper River. Spring 2019.

Kayaking on the Dnipro river along with Skelka Tour. Spring 2019.Location: near the village of KizomysКаякінг на річці Дніпро разом зі Скелька Тур. Весна 2019.Локація: біля села КізомисVideo by: Angels Studio Ukraine#skelkatour #kayaking #angelsstudio #jazzykayak

Опубліковано Skel'ka Tour / Скелька Тур Четвер, 9 травня 2019 р.

Так можна сміливо назвати мальовничі місця в дельті Дніпра.

Пропонуємо вам долучитися до неймовірно видовищних подорожей на байдарках разом з нашими партнерами Skel’ka Tour / Скелька Тур!

Продовжити читання “Українська Амазонка”

Проби відібрано

Співробітники науково-дослідного відділу НПП “Нижньодніпровський” спільно з Херсонською гідробіологічною станцією НАН України здійснили весняні експедиційні виїзди на водні об’єкти національного парку.

Продовжити читання “Проби відібрано”

#НІ_кулямТАК_квітам

Напередодні останніх дзвінків і випускних святкувань звертаємося до жителів Херсонщини:

– Замість запуску повітряних куль висадіть квіти в улюбленій школі, дитячому садку!

Тільки уявіть 200.000 старшокласників закінчили школу в минулому році, приблизно стільки ж дітей попрощалися з дитячим садом. І якщо, наприклад, кожен 4-ий клас / група дотрималися популярної «традиції», то, як мінімум 3 МІЛЬЙОНИ!!!!! повітряних куль стали сміттям!

Продовжити читання “#НІ_кулямТАК_квітам”

Світ планує боротися з пластиковим сміттям

У Женеві 187 країн домовилися боротися з пластиковим сміттям, прийнявши 11 травня Женевський пакт, який стане доповненням до Базельської конвенції про контроль за транскордонним перевезенням небезпечних відходів. Як це вплине на український “ринок” пластикових відходів?
Думка експерта Української кліматичної мережі, голови ради ГО “Екоклуб” Андрія Мартинюка:

Продовжити читання “Світ планує боротися з пластиковим сміттям”

Басейнова рада нижнього Дніпра – перше засідання

Днями відбулося перше засідання басейнової ради нижнього Дніпра. Представником від національного природного парку «Нижньодніпровський» був директор Олексій Чачібая.

Продовжити читання “Басейнова рада нижнього Дніпра – перше засідання”

Еко-День в Олешках

Команда підприємства Dunapack Ukraina в м.Олешки організувала та провела 18 травня Еко-День із Dunapack Ukraina з прибиранням набережної та приберегової акваторії.

Були задіяні співробітники підприємства, школярі місцевих шкіл і навіть гості з Херсона! Фахівець еко-освітнього відділу Тетяна Крючкова разом з командою учнів Херсонскої ЗОШ №32 #ZWSХерсон та вчителем-керівником команди Ольга Демченко долучилися до прибирання.

Продовжити читання “Еко-День в Олешках”

У вишиванках в експедицію

В День вишиванки фахівці науково-дослідного відділу парку провели на території ботанічного заказника “Софіївський”. У ході спільної ботаніко-зоологічної експедиції фіксували, спостерігали різноманітні явища для Літопису Природи НПП “Нижньодніпровський”.

Продовжити читання “У вишиванках в експедицію”

Нові можливості, ідеї, навички

Під час першого дня (16 травня) VI Таврійського Туристичного Конгресу – щорічного ключового заходу Півдня України в професійній туристичній сфері – було організовано відразу три локації для спікерів.
Ключовою темою події став такий напрямок: ІННОВАЦІЇ та НОВІ БІЗНЕС-МОДЕЛІ В ТУРИЗМІ

Створення локальних фестивалів підвищуює імідж територій
Продовжити читання “Нові можливості, ідеї, навички”

Еко-стежка “Місто тисячі джерел”

Нарешті офіційно відкрито екскурсійний маршрут (еко-стежку) «Мiсто тисячi джерел» в Новій Каховці. Вдячні підтримці міськради Нової Каховки!

Коротенька відео-презентація від нашого екскурсовода Юлії Бондар:

Продовжити читання “Еко-стежка “Місто тисячі джерел””

Презентували візит-центр

16 травня, зустрівши гостей Туристичного конгресу з усієї України зокрема учасників Всеукраїнської Асоціації Гідів, фахівці відділу рекреації разом з начальником Сергієм Шкарупою відправилися до візит-центру “Нижньодніпровського” в с. Отрадокам’янка (Бериславський р-н) на КОЗАК – База зеленого туризма 

Знайомимо гостей з територією національного парку
Продовжити читання “Презентували візит-центр”