День боротьби проти гребель


Студентів ХДУ було запрошено на святкування Години Землі

14 березня пройшов Всесвітній день боротьби проти гребель. Фахівцями еко-освітнього відділу для студентів ХДУ проведено інформаційний захід в ході якого були розглянуті екологічні проблеми річки Дніпро.

Продовжити читання “День боротьби проти гребель”

Під час патрулювання

16 березня у Дніпровському забороненому просторі біля посту “Червона Хата” на р. Свинячка (територія НПП “Нижньодніпровського”) інспекторами служби держохорони виявлено знаряддя забороненого лову. Знаряддя вилучено, складено відповідні протоколи.

Презентація туристичного потеціалу “Нижньодніпровського”

Студенти ХДУ – майбутні екскурсоводи

Сьогодні на базі нашого постійного партнера, наукового куратору ношаї установи Херсонського Державного університету відбулася презентація туристичних можливостей НПП «Нижньодніпровський».

В програмі розглянули такі питання:

– знайомство з національним природним парком “Нижньодніпровський”;

– презентація туристичного потенціалу національного парку;

– представлення туристичних турів та водних екскурсій партнерів парку туристичних агенцій For Tourist Travel м.Херсон та Skel’ka Tour / Скелька Тур с. Олександрівкка;

– підписання угод про співпрацю та партнерство між НПП «Нижньдніпровський», факультетом економіки та менеджменту ХДУ, турагенціями «For Tourist Travel”, «Скелька Тур».

Головний корпус ХДУ, вул. Університетська, 27,
кафедра готельно-ресторанного та туристичного бізнесу факультету економіки та менеджменту Херсонського державного університету.

Херсонського Державного університету на презентацію туристичних можливостей НПП «Нижньодніпровський».

В програмі:

– знайомство з національним природним парком “Нижньодніпровський”;

– презентація туристичного потенціалу національного парку;

– представлення туристичних турів та водних екскурсій партнерів парку туристичних агенцій For Tourist Travel м.Херсон та Skel’ka Tour / Скелька Тур с. Олександрівкка;

– підписання угод про співпрацю та партнерство між НПП «Нижньдніпровський», факультетом економіки та менеджменту ХДУ, турагенціями «For Tourist Travel”, «Скелька Тур».

Підписано угоди про співпрацю

Сьогодні під час презентації туристичного потенціалу НПП “Нижньодніпровський”, яка відбувалася в головному корпусі Херсонського держуніверсітету, підписано двустороні угоди про співпрацю між адміністрацією парку та двома провідними турагенціями Херсонщини: турагенцією “ForTouristTravel” в особі засновника Віталія Бєльовцева та туристичним клубом “Скелька Тур” в особі співзасновника Олега Марчука.

Олег Марчук (Скелька тур), Дмитро Кірін (перший заступник директора нацпарку), Віталій Бєльовцев (ForTouristTravel)
Продовжити читання “Підписано угоди про співпрацю”

#НеПалітьТраву #НеПалітьОчерет

Щойно в Україну прийшло тепло, люди почали масово прибирати просто неба. На відкритих територіях спалюють минулорічну траву і чагарники, ігноруючи постійні заклики рятувальників не робити цього. Порушення правил пожежної безпеки часто призводить до масштабних пожеж, від яких страждає рослинність і потерпають тварини.

Пожежі. ДТП. Руйнування родючого шару ґрунту. Чад і шкода для здоров’я. Страждають і гибнуть тварини.

Продовжити читання “#НеПалітьТраву #НеПалітьОчерет”

Що робити, якщо став свідком підпалу очерету, сухостію1. У разі виявлення підпалу – телефонувати “102”! Якщо ви побачили, хто став винуватцем підпалу, це пришвидшить справу для правоохоронців.

2. Пояснюйте рідним та близьким про шкоду паління трави.

Іжак, якого врятували мама з дитиною, після підпалу сухої трави

3. Привертайте увагу у соцмережах до важливості цієї теми. Однак не забувайте вказувати, що світлини, які ви публікуєте, можуть містити зображення загиблих тварин. Не варто обмежуватись лише зображеннями. Обов’язково пояснюйте, чому спалювання є шкідливим для кожного з нас.

Продовжити читання “Що робити, якщо став свідком підпалу очерету, сухостію”

Сучасні новенькі автівки, нарешті!

20 нових автомобілів марки Рено Дастер передано у національні парки, і вони поїхали в різні куточки України «служити» захисту унікальних природних багатств України. Серед обранців і НПП “Нижньодніпровський”!


Ключі від автомобілів отримали 18 національних парків та два природні заповідники
Продовжити читання “Сучасні новенькі автівки, нарешті!”

Туристи влітку чекають на цікаві локації

11 березня в Укрінформі відбулася презентація результатів дослідження щодо поточного стану туризму в місті Скадовську і селищі Лазурному Херсонської області.
Дослідження соціологів: люди із Західної чи Центральної України залюбки відвідали б все, що можуть побачити на Херсонщині, навіть степ, кургани, нарікали, що хотіли б більше дізнатися про Херсонський край та його історію, архітектуру. Такі факти привів голова Херсонського обласного відділення ”Соціологічна Асоціація України “.

Продовжити читання “Туристи влітку чекають на цікаві локації”

Презентуємо туристичний потенціал парку

14 березня о 12-00 фахівці туристично-рекреаційного відділу “Нижньодніпровського на базі Херсонського держуніверситету проведуть презентацію туристичного потенціалу національного природного парку разом з парнерами – туристичними агенціями For Tourist Travel м.Херсон та Skel’ka Tour / Скелька Тур с. Олександрівка.

Продовжити читання “Презентуємо туристичний потенціал парку”