Вилучені знаряддя лову

Інспектори служби держохорони вилучили за дві доби під час патрулювання водних ресурсів  Білозерського району заборонені знаряддя лову

Наукова експедиція до Дніпро-Бузького лиману

Фахівці Херсонської гідробіологічної станції НАН України спільно з НПП “Нижньодніпровський” продовжують гідроекологічні дослідження пониззя Дніпра.

Продовжити читання “Наукова експедиція до Дніпро-Бузького лиману”

Патрулювання і вилучення

Нічний рейд інспекторів держслужби охорони Національного парку. І невтішний улов:

Співпраця з дитячою бібліотекою

 

Днями фахівці еко-освітнього відділу Національного парку “Нижньодніпровський” розпочали плідне співробітництво з дитячою бібліотекою “Гномик”, що розташована на вул.Потьомкінській, 86.

Спершу спеціалісти розмістили в просторому залі для театральних виступів фотовиставку “Чаруюча краса Нижнього Дніпра”. А вже 18 вересня до бібліотеки завітала група маленьких відвідувачів – треті класи Херсонської ЗОШ №30.

Продовжити читання “Співпраця з дитячою бібліотекою”

Подорожуємо і прибираємо

Прибирання на байдарках завершилось. Нагадаємо, що це пілотний проект, який став можливим завдяки туроператору For Tourist Travel та його засновнику Виталий Белёвцев. Він предоставив власні байдарки для виїзду групи волонтерів, журналістів та співробітників Парку. Окрема вдячність нашому інструктору, бо його праця теж була волонтерським вчинком.

Продовжити читання “Подорожуємо і прибираємо”

Локація Національного парку на День міста

15 вересня в парку “Херсонська фортеця” пройшов фестиваль громадських ініціатив “Ucrazyans”, в якому спеціалісти еко-освітнього відділу прийняли участь ось відео.

Продовжити читання “Локація Національного парку на День міста”

Презентація маршруту “Дніпровська Гілея”

14 вересня відбулася презентація нового водного туристичного маршруту НПП «Нижньодніпровський». Продовжуючи співробітництво з базами зеленого туризму Херсонщини начальник відділу рекреації та туризму Сергій Шкарупа уклав договір про співпрацю з базою зеленого туризму «Козак», що розташована поблизу Одрадокам’янки. Саме на території цієї бази розпочинається маршрут. Тут можна взяти в оренду весельний човен, байдарку та помилуватися незайманою природою плавнів Нижнього Дніпра.

 

Продовжити читання “Презентація маршруту “Дніпровська Гілея””

Вплив режиму роботи Каховської ГЕС на екологічний стан Сабецького лиману

Зміна водних мас у водному об’єкті займає важливу роль у формуванні екологічного стану заплавних водойм території Національного природного парку «Нижньодніпровський».

У весняний період (квітень-травень), коли до водойм регіону надходить мінімальна кількість свіжої води з руслової мережі пониззя Дніпра у них утворюються явища застою води. Водночас, температура води в озерах, через сезонне потепління, стрімко підвищується, що ще більше сприяє формуванню несприятливих з екологічної точки зору умов.

Продовжити читання “Вплив режиму роботи Каховської ГЕС на екологічний стан Сабецького лиману”

Екошкола на фестивалі Ucrazyans

Продовжити читання “Екошкола на фестивалі Ucrazyans”

Презентація водного турмаршруту

14 вересня з 10 до 15 запрошуємо шанувальників екологічного, активного туризму та відпочинку до База Зелёного Туризма “козак” (с. Одрадокам’янка, Бериславського р-ну, вул. Туристична, https://bazakozak.com.ua/) на День відкритих дверей, знайомство з візит-центром Національного природного парку “Нижньодніпровський”, презентацію водного екскурсійного маршруту на байдарках та весельних човнах по Дніпровським плавням – «Дніпровська Гілея». Участь у заходах безкоштовна.

Контакти організаторів : тел. 099 0711773, 099 4618225


Захід відбудеться в рамках проведення регіональної акції «Херсонщина туристична – шлях до вражень!», з нагоди відзначення на Херсонщині Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

НПП «Нижньодніпровський» бере участь у акції спільно із партнерами: База Зелёного Туризма “козак” та Finist TOUR – туроператор півдня України