Екскурсія для науковців – гостей Херсонщини

25 червня для учасників V Міжнародної конференція «Рослинний світ у Червоній книзі України: впровадження Глобальної стратегії збереження рослин» було проведено водну екскурсію дніпровськими плавнями начальником відділу рекреації Нацпарку Сергієм Шкарупою.
Частину краєвидів Національного парку «Нижньодніпровський» учасники конференції побачили подорожуючи на катері Дніпром, р. Конкою, р. Чайкою.

Продовжити читання “Екскурсія для науковців – гостей Херсонщини”

Триває Міжнародна конференція

25-28 червня 2018 р. на кафедрі ботаніки факультету біології, географії та екології Херсонського державного університету розпочалася V Міжнародна конференція «Рослинний світ у Червоній книзі України: впровадження Глобальної стратегії збереження рослин».
Співорганізаторами є Інститут ботаніки ім. М.Г. Холодного, НПП “Нижньодніпровський”, НПП Олешківські Піски , НПП “Джарилгацький” та УКРАЇНСЬКЕ БОТАНІЧНЕ ТОВАРИСТВО PLANTA EUROPA.

Продовжити читання “Триває Міжнародна конференція”

Довгоочікувана новина

Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 14.06.2018 року Олексія Чачібая призначено директором Національного природного парку «Нижньодніпровський» шляхом укладання 5-річного контракту.

Увесь колектив Національного парку “Нижньодніпровський” щиро вітає Олексія Григоровича з призначенням!

748 тонн небезпечних сполук щороку: у ЄС показали масштаби забруднення Дніпра

“Прати чи купатися у Дніпрі?” — за підтримки Євросоюзу в Україні створили інформаційний ролик про забруднення головної річки країни, пише Експрес-онлайн.

Продовжити читання “748 тонн небезпечних сполук щороку: у ЄС показали масштаби забруднення Дніпра”

Завершено екошколу

25 червня фахівці еко-освітнього відділу національного парку «Нижньодніпровський» закінчили серію занять з екологічного виховання у літньому таборі “Школи Життя” Каникулы с пользой. На останній зустрічі знайомили маленьких дослідників зі світом павуків, дізнавалися про особливості життя членистоногих, які існують види павуків, яке в них павутиння, способи мисливства цих хижаків.

Продовжити читання “Завершено екошколу”

Вилучення раколовок

Вилучення знаряддя забороненого лову інспекторами служби держохорони НПП “Нижньодніпровський” під час рейду 21.06.18 на озері Білому

Зафіксовано високі показники солоності

Спеціалісти науково-дослідного відділу прийняли участь у дослідженнях проникнення солонуватих вод з Дніпровсько-Бузького лиману в гирлові ділянки Дніпра, що проводились провідними фахівцями Інституту гідробіології НАН України.

Продовжити читання “Зафіксовано високі показники солоності”

Херсонські гори

Україна – інкогніта. Дивіться про херсонські гори в сюжеті Анжела Слободян на телеканалі Україна за посиланням. Нагадаємо, що національний парк “Нижньодніпровський” як раз межує з цим дивом.

 

Конфлікт навколо експедиції “Турецька галера”

21 червня в.о.директора національного парку “Нижньодніпровський” Олексія Чачібая запросили на обласне радіо “Таврія” прокоментувати ситуацію навколо археологічної експедиції “Турецька галера”, що проходила на території заповідної зони нацпарку.

Продовжити читання “Конфлікт навколо експедиції “Турецька галера””

Екскурсія нацпарку поповнилася новим об’єктом

Не дивлячись на спекотні дні екскурсовод еко-освітнього відділу Юлія Бондар 19 червня провела екскурсію “Місто тисячі джерел” до Нової Каховки для вчителів та учнів ЗОШ Великоолександрівки. Новою цікавинкою для учасників  мандрівки стало відвідування Каховської ГЕС.

Учні під час екскурсії Каховскою гідроелектростанцією

Продовжити читання “Екскурсія нацпарку поповнилася новим об’єктом”