В День екоосвіти презентували інтерпретацію

26 січня – День екологічної освіти

З такої нагоди напередодні, Тетяною Крючковою, начальником еко-освітнього відділу НПП «Нижньодніпровський», яка пройшла навчання з «Організації екскурсійної діяльності за методикою «Інтерпретації природи», було проведено важливу презентацію для освітян, відповідальних за екологічне виховання херсонських школярів.

Продовжити читання “В День екоосвіти презентували інтерпретацію”

Затвердження планів роботи НПП “Нижньодніпровський” науково-технічною радою

23 січня відбулося чергове планове засідання науково-технічної ради національного природного парку «Нижньодніпровський» (далі НТР). Нагадаємо, що НТР є постійно діючим колегіальним дорадчим органом, який вирішує наукові та науково-технічні проблеми і сприяє участі громадськості в управлінні національним парком.

Продовжити читання “Затвердження планів роботи НПП “Нижньодніпровський” науково-технічною радою”

Звіт відділу еко-освіти нацпарку

Сьогодні звітує еко-освітній відділ національного парку “Нижньодніпровський” за 2017 рік. Активна робота розпочалася з квітня минулого року, саме тоді було завершено основну комплектацію кадрового складу.
Протягом весни було проведено конкурс на проект емблеми НПП «Нижньодніпровський». У змаганні брали участь учні загальноосвітніх шкіл, вихованці позашкільних закладів, студенти, викладачі, науковці і просто зацікавлені громадяни. Велика вдячність всім, хто надсилав своє бачення емблеми парку.
Інформаціно-видавнича діяльність відділу – створення та друк фірмових буклетів, календарів. Презентація роботи еко-освітнього відділу парку в прямому ефірі «Ранок На Скіфії», на офіційних сторінках Парку в інтернеті (офіційний сайт та сторінка у ФБ), та безліч заходів до екологічних календарних дат (див фото). 
Продовжити читання “Звіт відділу еко-освіти нацпарку”

Важливе поповнення транспортом

16 січня радісне та довгоочікуване поповнення в службі охрани Нацпарку “Нижньодніпровський”! Міністерство Екології передало на баланс держпідприємства два позашляховики “Ніва”. Тепер патрулювання стане більш якісним та його періодичність значно збільшиться! Вітаємо з такими значними перетворюваннями на початку року! Далі буде…

Служба охорони звітує за 2017 рік

На початку 2018 року продовжуємо підбивати підсумки роботи, проведеної минулого року. Сьогодні звітує служба охорони Нацпарку «Нижньодніпровський», яка офіційно почала працювати з лютого 2017 року, а повний склад працівників дістала тільки наприкінці травня місяця. Нагадаємо, що парк існує всього два роки, і повного кадрового составу в 2016 ще не мав.
Але досягнення у наявності, не дивлячись на досить серйозні перепони і не тільки кадрового характеру. Парк охоплює водну частину Нижнього Дніпра, а ні одного водного транспортного засобу в своєму статку ще й досі не має.

Продовжити читання “Служба охорони звітує за 2017 рік”

Результати незапланованої перевірки державною екоінспекцією України

Вже декілька місяців поспіль йде підкилимна атака на службу охорони НПП «Нижньодніпровський». Як відомо ніхто не застрахований від так званого людського фактору, а точніше від недобросовісних співробітників. Ще восени було два рази складено протоколи порушень правил рибальства на колишнього співробітника Парку гр.В. Оберемченка.

Продовжити читання “Результати незапланованої перевірки державною екоінспекцією України”

Туристично-рекреаційна сфера: діяльність парку “Нижньодніпровський” в 2017

Упродовж 2017 року здійснювався моніторинг діяльності суб’єктів господарювання рекреаційно-туристичної сфери в межах території Парку, складено реєстри об’єктів індустрії гостинності, природних та історико-культурних атракцій для надання послуг туристам. Продовжити читання “Туристично-рекреаційна сфера: діяльність парку “Нижньодніпровський” в 2017″