Національний парк приймає  фахівців природоохоронних установ Причорноморського регіону

 

18-19 серпня 2017 року на базі Національного природного парку «Нижньодніпровський» та нашого партнера – наукового куратора Херсонського державного університету відбувся семінар-тренінг «Унікальна природа Чорного моря» для фахівців  природоохоронних установ Причорноморського регіону України. Даний захід проводився за підтримки міжнародної програми PRIDE, Українського представництва Всесвітнього фонду дикої природи у партнерстві з Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління.

Продовжити читання “Національний парк приймає  фахівців природоохоронних установ Причорноморського регіону”

Полювання в межах Національного природного парку забороняється

Шановні мешканці та гості Херсонщини – відвідувачі Національного природного парку “Нижньодніпровський”!

Згідно із розпорядженням голови Херсонської облдержадміністрації з 26 серпня 2017 року на території мисливських угідь Херсонської області розпочинається сезон полювання.

Інформуємо, що  Законом України «Про внесення змін до Закону України “Про природно-заповідний фонд України” від 21 січня 2010 року №1826-VI визначено, що на території  об’єктів природно-заповідного фонду України не допускається проведення мисливства. Враховуючи вищенаведене, адміністрація національного природного парку нагадує, що згідно чинного природоохоронного законодавства

полювання на території Парку ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ !

Продовжити читання “Полювання в межах Національного природного парку забороняється”

Фахівці парку досліджують рекреаційні можливості території

Спеціалісти НПП відділів рекреації, екологічної освіти та науково-дослідного продовжують вивчати території парку, які в майбутньому буде запропоновано туристам для відпочинку, ознайомлення з природним різномаїттям плавнів Дельти Дніпра. Цього разу об’єктом дослідження став острів Бобровий, який розташований в межах міста Гола Пристань між  берегами р. Чайки та Конки в трьохстах метрах напроти набережної міста.

Продовжити читання “Фахівці парку досліджують рекреаційні можливості території”

Рекреаційні перспективи о.Козацький

Керівництво національного природного парку та Новокаховської міської ради провели робочу зустріч з приводу спільної зацікавленості та подальшої співпраці в розвитку рекреаційних та туристичних можливостей острова Козацький, який згідно зонування території парку визначено, як зону регульованої рекреації з вилученням у землевласників і наданням національному парку в постійне користування.

Продовжити читання “Рекреаційні перспективи о.Козацький”

Фахівці парку навчалися проектному менеджменту

Працівники відділів парку науково-дослідного, рекреації та екологічної освіти взяли участь у тренінгу з проектного менеджменту, який  проведено обласним Фондом “Об’єднання” за фінансової підтримки Британської Ради в Україні в рамках програми “Активні громадяни”. Близько п’ятидесяти учасників – представники установ, організацій, громадських об’єднань, сільських, селищних та міських громад Херсонщини упродовж трьох днів  в ДОТ “Фрегат” Херсонського морського порту навчалися навичкам з ефективного ведення діалогу, командної роботи, проектного менеджменту. Окрім навчання, учасники мали чудову можливість познайомитися з унікальною природою Дельти Дніпра, що входить до складу національного природного парку “Нижньодніпровський”. Продовжити читання “Фахівці парку навчалися проектному менеджменту”