Досліджено місця майбутніх туристичних маршрутів

  1. З метою вивчення  можливостей розробки та облаштування екологічнного туристичного маршруту фахівцями національного парку  спільно з кафедрою туризму факультету природознавства, здоров’я людини  та туризму Херсонського державного університету  організовано  експедицію по обстеженню остріва Білогрудів в межах Голопристанської міської ради, наявної  інфраструктури для надання послуг проживання та харчування.   Острів Білогрудів є найбільшим за площею в пониззі Дніпра на території НПП “Нижньодніпровський” і єдиним заселеним – на ньому розташовані села Білогрудово та Кузьминки. Відповідно до схеми зонування парку майже половину острова займають заповідна зона та зона регульованої рекреації. Сполучення осторова і населених пунктів з материковою частиною існує лише водним шляхом.

Продовжити читання “Досліджено місця майбутніх туристичних маршрутів”

Мальовничий краєвид Нижнього Дніпра

Нарешті дочекалися видовищного ролику з висоти пташиного польоту природних багатств Національного парку “Нижньодніпровський”


Продовжити читання “Мальовничий краєвид Нижнього Дніпра”

Кому мешает и что дает области нацпарк “Нижнеднепровский”

Інтерв’ю директора НПП “Нижньодніпровський” Олексія Чачібая на радіо “Любимый Херсон”

Зарыбление мальком стерляди

С 26.06 по 03.07 целую неделю ПРОИЗВОДСТВЕННО-ЭКСПЕРИМЕНТАЛЬНЫЙ ДНЕПРОВСКИЙ ОСЕТРОВЫЙ РЫБОВОСПРОИЗВОДСТВЕННЫЙ ЗАВОД ИМЕНИ АКАДЕМИКА С.Т. АРТЮЩИКА совершал выпуск малька стерляди в речку Днепр. Было выпущено более 1.5 млн мальков, весом от 1.5 до 3 грамм. Директор НПП «Нижнеднепровский» Алексей Чачибая вместе с депутатами облсовета, представитеями местного совета был членом наблюдательной комиссии по выпуску малька стерляди в природные водоемы.

Продовжити читання “Зарыбление мальком стерляди”