Расставляя приоритеты

24 ноября 2015 года  длившиеся десятилетиями упорный труд и усилия ученых, экологов и других неравнодушных к будущему Днепра наконец-то увенчались успехом – указом Президента был создан Национальный природный парк «Нижнеднепровский».

Это событие среди прочих ознаменовало и долгожданный поворот в политике государства от беспощадной эксплуатации природных ресурсов  к сохранению природы, ее приоритетному использованию для целей отдыха и туризма.

Продовжити читання “Расставляя приоритеты”

Поповнення “Літопису природи”

Науковці нацпарку «Нижньодніпровський» продовжують створювати та долучати нові матеріали до «Літопису Природи» (основний науковий документ заповідника, в якому сконцентровані результати спостережень за природними процесами і явищами). Травневі експедиції були багаті на скарби червонокнижної флори.

Продовжити читання “Поповнення “Літопису природи””

Парк гостинно зустрів учасників міжнародної літньої художньої школи талановитих дітей з України та Болгарії

 

Протягом тижня з 17 по 24 червня Херсонщина приймає міжнародну літню художню школу талановитих дітей з України та Болгарії.

30 юних художників окрім творчої роботи на базі Дитячої художньої школи та Дизайн-ліцею м.Херсона, мали можливість познайомитися з туристично привабливими «родзинками» Таврійського краю.

Продовжити читання “Парк гостинно зустрів учасників міжнародної літньої художньої школи талановитих дітей з України та Болгарії”

Просвітницька робота з юними біологами

До Всесвітнього дня  охорони навколишнього середовища, що святкується 5 червня, Катериною Орловою, співробітником науково-дослідного відділу, проведено декілька заходів. Відкрита лекція з охорони рідкісних та зникаючих видів комах, що мешкають на території Національного парку «Нижньодніпровський» зі студентами ХДУ, екскурсія зі школярами Солонцовської ЗОШ,  присвячена ознайомленню учнів з унікальними видами тварин та біотопів, що охороняються на території нацпарку.

Продовжити читання “Просвітницька робота з юними біологами”

І знов раколовки

Сумною традицією стають прикрі знахідки в районі передлиманної частини дельти Дніпра біля «Червоної хати» (це один з найбагатіших рибних заповідників області). Так, 3-го червня інспектори держохорони нацпарку «Нижньодніпровський» знов затримали браконьєра з раколовками. Вміст пасток було вилучено та відпущено в природне середовище.

Продовжити читання “І знов раколовки”