Конкурс завершено

Співробітники відділу екоосвіти національного природного парку “Нижньодніпровський” визначили переможців конкурсного проекту:
«Емблема Національного природного парку «Нижньодніпровський».

Продовжити читання “Конкурс завершено”

Долучайтесь до досліджень!

Запрошуємо прийняти участь в масштабному європейському проекті вивчення унікальної фауни молюсків Чорного моря. Зарубіжні партнери НПП “Нижньодніпровський” команда PRIDE (Drivers of Pontocaspian Biodiversity Rise&Demise) запрошує приєднатися до визначення оселища здорових популяцій молюсків трьох понто-каспійських цільових видів. Найподробнішу інформацію щодо допомоги в проведенні дослідження надано в україномовному варіанті інформаційного бюлетня.

Продовжити читання “Долучайтесь до досліджень!”

До Дня біологічного різноманіття

22.05 на День біологічного різноманіття співробітники відділу екоосвіти підготували відкриту лекцію “Біорізноманіття безхребетних на території національного парку “Нижньодніпровський”. Слухачі, студенти херсонського держуніверсітету, познайомилися з рарітетними зникаючими видами. Запрошуємо і вас помилуватися вражаючими фото з особистого архіву науковця Катерини Орлової.

Продовжити читання “До Дня біологічного різноманіття”

Нацпарк підтримує митців

Одною з родзинок першого дня Туристичного конгресу 19 травня в Шато князя Трубецького стала виставка творчих робіт молодих художників в рамках трансрегіонального соціального проекта Чорнянка-Futurum. Продовжити читання “Нацпарк підтримує митців”

Туристичний потенціал Херсонщини зростає

На Херсонщині з 19 по 21 травня пройшов 4-й Таврійський туристичний конгрес, в якому взяли участь і співробітники НПП «Нижньодніпровський» на чолі з директором парку Олексієм Чачібая.

Продовжити читання “Туристичний потенціал Херсонщини зростає”

Протистояння триває

Боротьба співробітників держохорони національного парку «Нижньодніпровський» продовжується новими нечуваними знахідками. Так вчора, 21.05, близько 17-ї години в районі передлиманної частини дельти Дніпра біля «Червоної хати» (це один з найбагатіших рибних заповідників області) прямо навпроти відділу Херсонрибохорони, інспектори знайшли та знешкодили 63 «раколовки», кожна з яких заввдовшки 5 метрів! Підрахувати, на який площі було це все встановлено, не важко.

Продовжити читання “Протистояння триває”

Служба охорони нацпарку «Нижньодніпровський» звітує

Гаряча пора зараз у співробітників служби держохорони НПП «Нижньодніпровський». 16.05 під час спільного патрулювання з водною поліцією, яку очолює М.Жарко, в районі с. Геройське інспектори знайшли та знешкодили близько кілометра браконьєрських сіток і це в районі Геройського відділення рибохорони!

 

Продовжити читання “Служба охорони нацпарку «Нижньодніпровський» звітує”

Нагороди юним екологам

Наприкінці учбового року підбивають підсумки юні екологи. 11.05.17 відбулася міська дитяча екологічна конференція в Палаці дитячої та юнацької творчості. Співробітникам відділу екологічної освіти національного парку «Нижньодніпровський» випала честь нагороджувати переможців творчо-екологічних конкурсів. Освітяни нацпарку були приємно вражені високим рівнем організації екологічної роботи учнівських колективів. На протязі всього року діти плідно працювали в різноманітних кружках: займалися дослідною роботою, розробкою природоохороних проектів, створенням слайд-фільмів, фоторобіт з екології довкілля тощо. Не обійшлося і без «практичних» завдань. Були проведені трудові конкурси: діти висаджували садженці в лісах Олешшя, озеленяли шкільні подвір’я, доглядали фруктові сади біля рідної школи.

Дуже приємно спостерігати за світлими поглядами дітей, які з великою зацікавленістю представляли свої проекти. Вони насправді і далі будуть нести в своєму серці свідоме сприйняття світу та природи навколо себе, зберігаючи і піклуючись про екологію та навколишнє середовище.

Урочисте відкриття туристичного маршруту

11 травня відбулося офіційне відкриття туристичного маршруту «Боброве озеро» в межах національного природного парку «Нижньодніпровський». Продовжити читання “Урочисте відкриття туристичного маршруту”

За період з 08.03.2017р. по 16.05.2017 р. НПП «Нижньодніпровський»

Складено протоколів про адміністративні правопорушення – 17 (ч.4 ст. 85, ст.. 91 КУпАП), в тому числі щодо посадових осіб суб’єктів господарювання (промисловиків) – 4

Передано до суду – 11

Притягнуто до адміністративної відповідальності – 2

Продовжити читання “”