Журналисты об обострившейся проблеме рыбного промысла в низовье Днепра

В последние дни обострилась обстановка вокруг рыбного промысла в низовье Днепра из-за правовой неурегулированности вопроса промыслового лова на территории объектов природно-заповедного фонда.  Главная тема и аргумент рыболовных предприятий: якобы рыбаков лишили возможности зарабатывать и кормить свои семьи, а из-за того, что они не выходят на промысел, Херсонщина, мол,  недополучает миллионы гривен в виде налогов.

За данными информкомпании ПИК , журналисты  попытались разобраться: так ли это? Им удалось получить из достоверных источников  информацию, с которой они поделились с  читателями.

(текст из опубликованного источника http://pik.ua/news/url/vsja_pravda_o_rybakah_brakonery_ili_chestnye_biznesmeny Продовжити читання “Журналисты об обострившейся проблеме рыбного промысла в низовье Днепра”

Питання добування та використання водних біоресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду на сьогодні повністю не врегульоване

На сьогодні використання водних біоресурсів у межах територій та об’єктів ПЗФ не врегульоване

За інформацією видання ПІК, керівництво Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації  повідомляє  про невизначеність ситуації, що склалася навколо спеціального використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду (ПЗФ), зокрема використання водних біоресурсів.  Продовжити читання “Питання добування та використання водних біоресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду на сьогодні повністю не врегульоване”

Черговий крок по збереженню рибних запасів Нижнього Дніпра

В ході проведення природоохоронних заходів в районі затоки  Збур’ївський Кут 08.03. 2017 р. службою державної охорони Національного природного парку «Нижньодніпровський» було виявлено та зафіксовано факт грубого порушення  правил рибальства (рибальство із застосуванням промислових знарядь лову, особами, які не мають дозволу на промисел) та правил охорони та використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду (порушення вимог режиму територій) посадовою особою одного з промислових рибалок області. За фактом виявленого правопорушення складено протокол за ч.4 ст. 85, ст.. 91 КУпАП. Продовжити читання “Черговий крок по збереженню рибних запасів Нижнього Дніпра”

Діяльність та перспективи національного парку презентовано представникам територіальних громад області

На запрошення комісії Херсонської обласної ради з питань земельних відносин та екології 28 лютого представники парку взяли участь у засіданні “круглого столу”, на якому розглядалося та обговорювалося колективне звернення ряду органів місцевого самоврядування та деяких районних  організацій УТМР, території яких увійшли до складу НПП “Нижньодніпровський”, щодо доцільності  його створення та діяльності . Продовжити читання “Діяльність та перспективи національного парку презентовано представникам територіальних громад області”