Про штрафи за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про природно-заповідний фонд

Про штрафи за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про природно-заповідний фонд

Відповідно до статті 65 Закону України “Про природно-заповідний фонд України” Кабінет Міністрів України затвердив такси для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду (Постанова № 541) внаслідок: Продовжити читання “Про штрафи за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про природно-заповідний фонд”

Про призначення в.о. директора НПП “Нижньодніпровський”

Постійно діюча комісія конкурсного відбору керівників підприємств, установ і організацій Міністерства екології та природних ресурсів України визначила переможця конкурсного відбору на заміщення посади директора Національного природного парку «Нижньодніпровський».

Протягом кількагодинного засідання претенденти на посаду представляли свої пропозиції щодо утримання, розвитку, охорони, відтворення та рекреаційного використання природних комплексів і об’єктів нацпарку.

В результаті засідання директором «Нижньодніпровського» обрали мешканця м. Берислав, екс-голову Бериславської РДА, голову районної парторганізації ВО «Батьківщина» Олексія Чачібая.

 

Про створення НПП “Нижньодніпровський”

Створено національний природний парк «Нижньодніпровський», до складу якого входять заплавно-літоральні комплекси дельти Дніпра, виняткова природоохоронна цінність якої визнана не тільки на державному рівні, але й на міжнародному. Відповідний Указ Президент України підписав 24 листопада 2015 року.

Ще у 1995 році частина території парку отримала всесвітнє визнання як водно-болотне угіддя міжнародного значення «Дельта р. Дніпра».

Основою парку є дельта третьої за розмірами річки в Європі і другої в Чорноморському басейні, яка відрізняється виключним біорізноманіттям і тому має велике значення для його збереження. Лише в нижній течії – від Каховської ГЕС до Дніпровсько-Бузького лиману річка Дніпро зберегла свій відносно природний стан. І саме ця територія відтепер отримала статус національного природного парку.